21
березня
2024

Участь ВБА у Міжнародній спеціалізованій виставці MOLDAGROTECH (SPRING) в Молдові

У світі, де бізнес-зв'язки та інноваційні продукти є ключем до успіху, Компанія ВБА зробила значний крок уперед, взявши участь у престижній Міжнародній спеціалізованій виставці MOLDAGROTECH (SPRING), що проходила у Молдові. Ця подія стала чудовою можливістю для компанії не тільки представити свої передові рішення у сфері біг-бегів, але й зміцнити існуючі та розвинути нові ділові відносини.

MOLDAGROTECH (SPRING) — важлива подія в агропромисловому секторі Молдови, яка зібрала представників від провідних міжнародних та місцевих компаній, зайнятих в аграрній індустрії, технологіях упаковки та логістиці. Участь у такій виставці дозволила Компанії ВБА вийти на новий рівень взаємодії з клієнтами та партнерами.


Під час виставки Компанія ВБА представила широкий асортимент своєї продукції, з особливим акцентом на інноваційні Q-беги, які ідеально тримають форму при наповненні. Ці продукти викликали значний інтерес серед відвідувачів, демонструючи високу якість матеріалів та майстерність пошиття. На стенді компанії відвідувачі мали можливість не тільки ознайомитися з продукцією, але й отримати зразки для детальнішого огляду.


Особливу увагу на виставці було приділено налагодженню відносин із потенційними та існуючими клієнтами. Наш менеджер ЗЕД Ольга провела ряд важливих зустрічей, під час яких були обговорені умови співпраці, потенційні проєкти та специфікації майбутніх замовлень.

Компанія ВБА демонструє готовність до реалізації найскладніших проектів, забезпечуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Участь у виставці MOLDAGROTECH (SPRING) стала важливим кроком для Компанії ВБА у розвитку міжнародних

Читайте також

 • Група компаній ВБА в ТОП 50 накращих роботодавців України за версією Forbes

  Група компаній ВБА в ТОП 50 накращих роботодавців України за версією Forbes

  Компанія ВБА увійшла до ТОП-50 найкращих роботодавців України за версією Forbes!

  З гордістю оголошуємо, що наша торгово-виробнича група компаній ВБА отримала престижне визнання від Forbes Ukraine, увійшовши до списку найкращих роботодавців країни у 2024 році. Це визнання є результатом наших зусиль у створенні інноваційного та сприятливого робочого середовища для наших співробітників. Ми пишаємося нашою командою, яка щодня демонструє відданість і талант, сприяючи спільному успіху та розвитку.

  Дізнайтеся більше про наш шлях до успіху та як ми втілюємо інновації у нашій роботі на офіційному сайті Компанії ВБА.

  Долучайтесь до нашої команди переможців!

  #ВБА #ForbesUkraine #НайкращіРоботодавці #Інновації #Кар'єра

 • Участь ВБА у Міжнародній спеціалізованій виставці MOLDAGROTECH (SPRING) в Молдові

  Участь ВБА у Міжнародній спеціалізованій виставці MOLDAGROTECH (SPRING) в Молдові

  У світі, де бізнес-зв'язки та інноваційні продукти є ключем до успіху, ВБА зробила значний крок уперед, взявши участь у престижній Міжнародній спеціалізованій виставці MOLDAGROTECH (SPRING), що проходила у Молдові. Ця подія стала чудовою можливістю для компанії не тільки представити свої передові рішення у сфері біг-бегів, але й зміцнити існуючі та розвинути нові ділові відносини.

 • Масляна на виробництві Біг-Бегів Компанії ВБА: Свято Весни, Традицій та Незабутніх Емоцій

  Масляна на виробництві Біг-Бегів Компанії ВБА: Свято Весни, Традицій та Незабутніх Емоцій

  У нашій компанії, цьогорічне святкування Масляної стало справжнім втіленням українського духу та гостинності. На виробництві Біг-Бегів ми відзначили не одне, а два неперевершені свята, які залишили в серцях наших співробітників яскраві спогади та незабутні емоції.

 • Компанія ВБА відвідала Бетофорум від ДП "Дорцентр"

  Компанія ВБА відвідала Бетофорум від ДП

  28-29 лютого Компанія ВБА мала честь бути частиною значущої події у будівельній індустрії - Бетофоруму, організованого ДП "Дорцентр" у місті Київ. Форум зібрав експертів та професіоналів галузі для обговорення актуальних проблем та виявлення нових рішень, спрямованих на відновлення інфраструктури країни. Особлива увага була приділена використанню бетонних сумішей у цьому контексті.