О компании

Торгова Група «ВБА» працює в сегменті ринка В2В вже більше 16 років! Серед наших клієнтів є як великі компанії і виробники національного масштабу, так і невеликі організації, і приватні підприємства. Кожен з них знайшов свої плюси від співробітництва з нами. Ми приймаємо будь-які ідеї від наших партнерів і робимо все можливе, щоб втілити ці ідеї в життя!

Наші партнери завжди можуть розраховувати на оперативну доставку замовлення і високу якість товару, на своєчасну оплату і комфортні умови співробітництва! На підприємстві працюють молоді, енергійні, працьовиті і амбіційні спеціалісти, які сприймають будь-яку перешкоду як особистий виклик і роблять усе можливе для того, щоб клієнт залишився задоволений!

 

Наша головна ціль:  

 • Створити Європейський рівень відносин із партнерами на ринку В2В.

Наш задум:

 • створити для клієнта такі умови співпраці, щоб клієнт повністю забув про питання, пов'язані із постачанням свого підприємства і зосередився на своїй основній діяльності.

Історія компанії:

 • 2007 рік - дата заснування Торгової Групи «ВБА». Команда молодих ентузіастів після аналізу ринку будівельних матеріалів вирішила зайнятися виробництвом шлакоблоку. Випуск першої партії успішно відбувся весною цього ж року.
 • 2008 рік - в асортимент додано шлак гранульований і вапняк. Це дозволило знаходити нових клієнтів не тільки по Дніпропетровську та області, а і по всій Україні.
 • 2009 рік - запущено виробництво пінобетону і відкрито відділ логістики для здійснення доставки продукції кінцевому споживачу, а також надання послуг з перевезення вантажу.
 • 2010 рік - в асортимент добавлені відсів гранітний і щебінь гранітний для реалізації у Дніпропетровській області.
 • 2011 рік - запущено виробництво Біг-Бегів (продуктивність цеху – 2000 Біг-Бегів щомісяця).
 • 2012 рік - додано новий напрямок: переробка полімерних відходів. Разом з тим рік став переломним періодом для компанії через пожежу на виробництві. Згоріло 1680 кв.м виробничих площ, вогнем було повністю знищено виробництво Біг-Бегів, лінія з переробки полімерних відходів, а також сировина, що зберігалася на складі, і склад готової продукції. Однак компанія з гідністю витримала дане випробування, не підвівши жодного клієнта, ні за термінами, ні за кількістю відвантаженої продукції. Постачальники сировини також не зазнали на собі наслідки пожежі. Більше того, незабаром цех з пошиття Біг-Бегів запрацював знову. Також був запущений цех з пошиття Біг-Бегів на декількох колоніях в Дніпропетровській області.
 • 2013 год - компанія переїжджає з маленького і тісного офісу площею 90 м2 в м. Партизанське у великий просторий офіс площею 200 м2 в м. Дніпропетровськ на лівому березі.
 • 2014 рік - щомісячне виробництво Біг-Бегів збільшено до 50000 шт. Запущена перша власна лінія по россіву вапняка з максимальним об'ємом виробництва 5000 т щомісяця. Встановлена лінія аспірації.
 • 2015 рік - випущена пробна партія тонкомолотого вапняку (мінерального порошку), розпочато випуск вапняку фракції 1-4 мм, в асортимент пропонованої продукції додана сода. Налагоджено вивантаження хоперів. На підприємстві розширено штат співробітників, введені нові посади, чому посприяло впровадження інструментів управління компанії після успішно освоєних керівництвом курсів Міжнародної асоціації підприємців (HubbardManagementSystem).
 • 2016 рік - запущена нова лінія по переробці вапняку в м. Кам'янець-Подільський (Хмельницька обл.). Компанія експортувала першу партію Біг-Бегів на ринок Європейського Союзу. У режимі пусконалагоджувальних робіт нового виробництва в м. Полтава вироблена перша пробна партія Біг-Бегів.
 • 2017 рік - початок організації напряму "Мінеральний порошок"
 • 2018 рік - проведена модернізація і монтаж нового обладнання в Кам'янці Подільському, що дало значний приріст продуктивності.

  НАШІ ЦІННОСТІ:

  Сервіс - ми супроводжуємо наших клієнтів на всіх етапах процесу постачання їхнього виробництва, починаючи від замовлення продукту у нас, і закінчуючи доставкою нашої продукції на їхній склад. Клієнти не думають про забезпечення свого виробництва, за них думаємо ми.

  Націленість на результат - компанія ставить перед собою чіткі цілі та йде до них. Ми постійно оптимізуємо бізнес-процеси, підвищуємо продуктивність для досягнення успіху. Співробітники поділяють цілі компанії та всі їх рішення та дії спрямовані на отримання конкретних результатів.

  Цілеспрямованість та подолання перешкод: Компанія цінує наполегливість у досягненні поставленої мети. Вона заохочує своїх співробітників долати труднощі, вчитися на своїх помилках та продовжувати рухатися вперед, навіть у складних ситуаціях.

  Команда професіоналів – наші співробітники фахівці у своїй галузі. Вони прагнуть досягти ідеального стану справ у своїй галузі відповідальності. Компанія приділяє велику увагу підбору кваліфікованих фахівців, які можуть ефективно виконувати свої завдання та досягати високих результатів.

  Індивідуальний підхід – враховуємо унікальні потреби кожного клієнта. Ми не застосовуємо однакових методів для всіх, а налаштовуємо наші послуги та продукти, щоб відповідати потребам клієнта. Таким чином, ми прагнемо забезпечити найкращий спосіб обслуговування кожного клієнта нашої компанії.

  Корпоративна культура:
  -Компанія слідкує за створенням згуртованої команди, що допомагає їй встановити довгострокові відносини із співробітниками.

  У компанії впроваджено нематеріальну мотивацію для співробітників компанії:

  -Співробітників заохочують за їх досягнення.
  -Вітають з важливими датами співробітників та їх членів сім'ї.
  -У компанії проводяться ігри, конкурси, які сприяють розвитку командного духу та підвищують мотивацію співробітників.
  -Компанія надає співробітникам додаткові вихідні. Це дає більшу свободу у плануванні свого часу та підтримує баланс між роботою та особистим життям.
  -Компанія створює дружню та згуртовану атмосферу всередині колективу.

  Організовує щомісячні події, щорічні поїздки за кордон на День народження Компанії, куди запрошують не лише співробітників, а й їхні родини. Таким чином, усі можуть проводити час разом та зміцнювати взаємини.

  - Співробітники компанії постійно навчаються. Навчання допомагає співробітникам розвивати свої навички та підвищувати компетенцію, що робить їх більш ефективними та професійними у своїй роботі.

  -Система мотивації ЗП. Заробітна плата співробітника залежить не від годинника проведеного на роботі, а тільки від його результатів. У співробітника немає максимуму в отриманні заробітної плати, кожен має можливість безпосередньо впливати на рівень своєї ЗП. У співробітників компанії немає завдання відсидіти на роботі, всі можуть йти тоді, коли дали необхідний результат у необхідній кількості.

  -У компанії кожен співробітник має свободу дій у виконанні завдань. Співробітники впливають на результат та відповідають за нього. Наші співробітники самостійно ухвалюють рішення. Завжди можна обґрунтувати своє рішення і воно буде виконане незважаючи на те, що інші мають свою точку зору.

  -Компанія вирощує професіоналів усередині компанії. Співробітники, що працюють у компанії на будь-якій посаді, мають можливість пройти всі щаблі кар'єрного зростання.

  - Можливість працювати віддалено. Співробітники вибирають для себе зручний формат роботи в офісі чи віддалено.

  - Посадові папки. Кожен співробітник має посадову папку, де описані його функції. У співробітника є чітке уявлення про свої обов'язки та відповідальність. Це сприяє підвищенню професіоналізму та самоорганізації, оскільки кожен член команди знає, що від нього очікують. Тим самим нові співробітники швидко проходять період адаптації і одразу розуміють, що від них очікує компанія.


  Турбота про співробітників:
  -Компанія підтримує прагнення співробітників до самовдосконалення, як в інтелектуальному, так і у фізичному плані. Кожен співробітник може отримати фінансову підтримку при оплаті різних навчальних тренінгів, семінарів, які підвищують їхню кваліфікацію, а також компенсацію занять спортом.