Про компанію

Торгова Група «ВБА» працює в сегменті ринка В2В вже більше 8 років! Серед наших клієнтів є як великі компанії і виробники національного масштабу, так і невеликі організації, і приватні підприємства. Кожен з них знайшов свої плюси від співробітництва з нами. Ми приймаємо будь-які ідеї від наших партнерів і робимо все можливе, щоб втілити ці ідеї в життя!

Наші партнери завжди можуть розраховувати на оперативну доставку замовлення і високу якість товару, на своєчасну оплату і комфортні умови співробітництва! На підприємстві працюють молоді, енергійні, працьовиті і амбіційні спеціалісти, які сприймають будь-яку перешкоду як особистий виклик і роблять усе можливе для того, щоб клієнт залишився задоволений!

 

Наша головна ціль:  

 • зробити ринок В2В максимально організованим.

Наш задум:

 • створити для клієнта такі умови співробітництва, щоб клієнт повністю забув про питання, пов'язані із постачанням свого підприємства і зосередився на своїй основній діяльності.

Історія компанії:

 • 2007 рік - дата заснування Торгової Групи «ВБА». Команда молодих ентузіастів після аналізу ринку будівельних матеріалів вирішила зайнятися виробництвом шлакоблоку. Випуск першої партії успішно відбувся весною цього ж року.
 • 2008 рік - в асортимент додано шлак гранульований і вапняк. Це дозволило знаходити нових клієнтів не тільки по Дніпропетровську та області, а і по всій Україні.
 • 2009 рік - запущено виробництво пінобетону і відкрито відділ логістики для здійснення доставки продукції кінцевому споживачу, а також надання послуг з перевезення вантажу.
 • 2010 рік - в асортимент добавлені відсів гранітний і щебінь гранітний для реалізації у Дніпропетровській області.
 • 2011 рік - запущено виробництво Біг-Бегів (продуктивність цеху – 2000 Біг-Бегів щомісяця).
 • 2012 рік - додано новий напрямок: переробка полімерних відходів. Разом з тим рік став переломним періодом для компанії через пожежу на виробництві. Згоріло 1680 кв.м виробничих площ, вогнем було повністю знищено виробництво Біг-Бегів, лінія з переробки полімерних відходів, а також сировина, що зберігалася на складі, і склад готової продукції. Однак компанія з гідністю витримала дане випробування, не підвівши жодного клієнта, ні за термінами, ні за кількістю відвантаженої продукції. Постачальники сировини також не зазнали на собі наслідки пожежі. Більше того, незабаром цех з пошиття Біг-Бегів запрацював знову. Також був запущений цех з пошиття Біг-Бегів на декількох колоніях в Дніпропетровській області.
 • 2013 год - компанія переїжджає з маленького і тісного офісу площею 90 м2 в м. Партизанське у великий просторий офіс площею 200 м2 в м. Дніпропетровськ на лівому березі.
 • 2014 рік - щомісячне виробництво Біг-Бегів збільшено до 50000 шт. Запущена перша власна лінія по россіву вапняка з максимальним об'ємом виробництва 5000 т щомісяця. Встановлена лінія аспірації.
 • 2015 рік - випущена пробна партія тонкомолотого вапняку (мінерального порошку), розпочато випуск вапняку фракції 1-4 мм, в асортимент пропонованої продукції додана сода. Налагоджено вивантаження хоперів. На підприємстві розширено штат співробітників, введені нові посади, чому посприяло впровадження інструментів управління компанії після успішно освоєних керівництвом курсів Міжнародної асоціації підприємців (HubbardManagementSystem).
 • 2016 рік - запущена нова лінія по переробці вапняку в м. Кам'янець-Подільський (Хмельницька обл.). Компанія експортувала першу партію Біг-Бегів на ринок Європейського Союзу. У режимі пусконалагоджувальних робіт нового виробництва в м. Полтава вироблена перша пробна партія Біг-Бегів.
 • 2017 рік - початок організації напряму "Мінеральний порошок"
 • 2018 рік - проведена модернізація і монтаж нового обладнання в Кам'янці Подільському, що дало значний приріст продуктивності.