Коментарі 

Аріал-Альянс ТОВ
+3 # ВідгукАріал-Альянс ТОВ 04.05.2016, 12:43
Ми цінуємо компанію "ВБА" за те, що вони відповідальні і максимально спрямовані на задоволення клієнта. В компанії "ВБА" все працює на належному рівні.
Відповісти Цитата
Відрадненьске ВАТ
+3 # ВідгукВідрадненьске ВАТ 04.05.2016, 12:45
Наш постачальник, Компанія "ВБА", надає якісний товар, робить поступки, є мобільною командою, завжди входить в положення і підтримує.
Відповісти Цитата
ТЕКРО ТОВ
+3 # ВідгукТЕКРО ТОВ 04.05.2016, 12:48
Співпраця з компанією "ВБА" давня і вигідна, в більшості випадків, всі домовленості виконуються як належно і люди, які працюють в компанії "ВБА" вельми компетентні, і навіть якщо виникають проблеми, намагаються їх максимально швидко виправити.
Відповісти Цитата
Фідленс Фармінг ТОВ
+3 # ВідгукФідленс Фармінг ТОВ 04.05.2016, 12:49
Наш давній партнер, компанія "ВБА", демонструє гнучкість у роботі. Менеджери йдуть на зустріч і намагаються вирішити проблему до її настання, завжди оперативно реагують на прохання і зауваження. Часто про постачання навіть не згадуємо, товар приходить вчасно, працювати приємно.
Відповісти Цитата
Крупець ПФ
+3 # ВідгукКрупець ПФ 04.05.2016, 12:51
Вже давно співпрацюємо з компанією "ВБА", склалися хороші відносини, всі проблеми, якщо вони виникають, вирішуються швидко, всі домовленості виконуються добре. Компанія "ВБА" знаходиться на хорошому рівні, так тримати.
Відповісти Цитата
ТОВ ЗПМ
+2 # ВідгукТОВ ЗПМ 14.02.2017, 09:24
Хочемо висловити подяку компанії "ВБА" за оперативність і професіоналізм, а також за індивідуальний підхід на протязі всього часу нашої співпраці. Ми раді, що вибрали надійного партнера і сподіваємося на продовження нашого взаємовигідного співробітництва.
Відповісти Цитата
Виталий
+2 # ПодякаВиталий 20.09.2023, 08:28
Я хотів би висловити велику подяку Компанії ВБА за вашу неймовірну підтримку під час моєї операції та відновлення після неї. Фонд благодійності, який є у нашій компанії зробив для мене дуже багато,.

Операція, яку мені довелося пережити після аварії, була для мене серйозним випробуванням. Але Фонд благодійності компанії прийшов на допомогу, надавши матеріальну підтримку у цей скрутний момент. Ця допомога виявилася безцінною для мене та моєї родини.

Реакція компанії була надзвичайно швидкою і дуже організованою. Ви допомогли мені з організацією лікування, забезпеченням медичних послуг, які була для мене дуже важливими.
Я хочу особливо висловити вдячність Власнику Компанії, Геннадію Морозу, за його рішучість та рішучі дії у моменти кризи.

Я пишаюся тим, що можу бути частиною цієї команди та оцінюю кожну можливість для зростання та розвитку, яку мені надає компанія.
Відповісти Цитата
ПП НАТУР СВІТ
+1 # ВідгукПП НАТУР СВІТ 26.09.2023, 14:27
Дуже задоволені співпрацею з компанією, а саме: гарна взаємодія та умови праці, прийнятне співвідношення ціна-якість продукції, оперативність в виконанні замовлень, витримка термінів поставок, гарантована якість продукції.
Особлива вдячність менеджеру з продажу напрямку Біг - Беги Ускову Юрію за професіоналізм, та надійність.
Ми сподіваємось на співпрацю і рекомендуємо Торгівельну групу компаній ВБА, як надійного партнера та постачальника продукції гарантованої якості.
Відповісти Цитата
Компанія ЛІСТ
+1 # ВідгукКомпанія ЛІСТ 10.10.2023, 12:25
Дуже вдячні за якісні беги, за чудове обслуговування менеджера Юрія і оперативний обмін документами! Абсолютно все на високому рівні! Молодці!
Відповісти Цитата
Артем
+1 # Тов Вікторія+Артем 24.10.2023, 13:05
Дякую за співпрацю! Товар якісний, всі домовленості та сроки доставки були виконані.
Відповісти Цитата
Катерина
0 # ВідгукКатерина 30.11.2023, 13:14
Хочу висловити подяку компанії ВБА за надану фінансову допомогу, за чуйність, за підтримку! Навіть у такий складний час компанія ВБА піклується за своїх працівників!Коли співробітнику потрібна якась допога-компанія ВБА завжди йде на зустріч і не залишає нікого наодинці з своїми проблемами!Щиро бажаю компанії розвитку, процвітання і досягнення поставлений цілей!????????Дякую!)
Відповісти Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити