Наші співробітники

Олексій Расін, генеральний директор

Олексій Расін, генеральний директор

Торгова Група "ВБА" – компанія, в якій все організовано, в якій кожен співробітник від виконавчого директора до прибиральниці знає і розуміє своє коло обов'язків, і те, що саме від нього очікують в компанії. Цьому сприяє організуюча схема компанії, яка була впроваджена в 2015 р. Тепер кожен співробітник, знаючи і розуміючи всі пости в компанії і функції цих постів, може запропонувати свою кандидатуру на будь-який з постів, де є вакансія. Наш власник є частиною нашого дружного колективу і часто витівником наших великих та гучних корпоративів.
Найголовніше це те, що кожен може навчатися як всередині компанії, так і за її межами. Компанія має власну академію, завдяки якій кожен співробітник стає професіоналом своєї справи і може постійно зростати.
Так і я, прийшовши на пост начальника відділу, після року роботи став виконавчим директором групи компаній "ВБА".

Григорій Панасенко, керівник технічного відділення

Григорій Панасенко, керівник технічного відділення

Торгова Група «ВБА» є для мене більше, ніж просто місцем, в якому я працюю, оскільки я спільно із засновниками стояв у її витоків, бачив, як росла компанія, разом з нею переживав і труднощі і радості, ми долали багато перешкод, з кожним разом стаючи все сильніше. Я поважаю людей, з якими я працюю в компанії, тут немає пересічних особистостей, кожен по-своєму індивідуальний і унікальний, всі є фанатами своєї справи.
Моя кар'єра в компанії почалася зі звичайного рядового робітника ділянки розкрою на виробництві компанії з пошиття м'яких контейнерів, далі, завдяки наполегливості та працьовитості я домігся підвищення до бригадира дільниці. Після цього стало зрозуміло, що однієї працьовитості для подальшого зростання по кар'єрних сходах мало і за погодженням з керівництвом компанії почалося моє навчання, яке я проходив як в компанії, так і за її межами (різні тренінги, семінари). На сьогоднішній день я є керівником Технічного відділення компанії, штат якого складає 55 співробітників, і наша компанія продовжує свій розвиток, і я разом з нею.

Білецька Лариса, бухгалтер напрямку «Біг-Беги»

Білецька Лариса, бухгалтер напрямку «Біг-Беги»

Працюю в компанії з травня 2017 року, займаю посаду бухгалтер виробництва, робота динамічна, цікава і різноманітна, обожнюю нововведення, і тому із задоволенням тестую, впроваджую і використовую в роботі всі інновації компанії (процеси модернізації 1С, впровадження оргполітики, використання програми Бітрікс24 і т.д.), а також із задоволенням надаю зворотній зв'язок з аналізу і поліпшення робочих процесів.
Взаємозв'язок зі співробітниками компанії завжди на вищому рівні, спасибі величезне всім співробітникам нашого і суміжних відділів за активне сприяння в бізнес процесах. Колеги, ви найкращі!
Вважаю, що динаміка розвитку компанії, і зокрема співробітників, має позитивну тенденцію, і той досвід, який ми отримуємо в компанії «ВБА» - це відмінна платформа для подолання нових «вершин»!
Бажаю компанії «ВБА» нових витків розвитку і великих перемог на ринку В2В!!!

Довженко Станіслав, Керівник технічного відділення напрямку Вапняки

Довженко Станіслав, Керівник технічного відділення напрямку Вапняки

Торгова група компаній ВБА для мене є прикладом високого рівня системності, організованості, цілеспрямованості - при цьому не обмежує, а дає можливості для досягнення поставлених цілей і особистого розвитку. Знання і розуміння кінцевої мети всієї структурою, свобода дій для досягнення мети, висока і чесна мотивація, взаємоповага стали для мене вирішальним фактором для мого рішення поборотися за пост і в підсумку стати НАЧАЛЬНИКОМ ВИРОБНИЦТВА МІНЕРАЛЬНОГО ПОРОШКУ. Окремо хочу відзначити систему навчання, це розвиток, так само політику компанії щодо спільних заходів, заохочень співробітників за досягнення - це атмосфера. Головне: наша дуже сильна і надійна команда досягає найвищих результатів! Я впевнений - попереду нові вершини великого формату.
Лахно Ярослав, Керівник відділеня з продажу напрямку Мінеральний порошок

Лахно Ярослав, Керівник відділеня з продажу напрямку Мінеральний порошок

Моє знайомство з Торгової групою «VBA» відбулося в листопаді 2016 р Я отримав посаду менеджера з продажу в напрямку Мінеральний Порошок. За час роботи в компанії було багато досягнень, як особистих всередині компанії, так і разом з компанією. Ми вже третій рік поспіль є лідерами України в своїй сфері. За 4 роки я зрозумів, що для мене це не просто робота - це цілеспрямована команда, для якої немає ніяких перешкод: дружний і згуртований колектив в якому ти відчуваєш себе впевнено, можливість подорожувати і розвиватися. Наша команда ніколи не зупиняється на досягнутому і продовжує підкорювати нові вершини.
Устинов Сергій, виконавчий директор напрямку Вапняк

Устинов Сергій, виконавчий директор напрямку Вапняк

Працюю в компанії з 2019 на посаді виконавчого директора напрямку Вапняк. З початку роботи в компанії я зрозумів, що вона амбітна, не ставить стель як перед собою так і перед співробітниками і клієнтами, постійно розвивається. Мені це імпонує. Я хочу розвиватися і досягати професійний вершин з цією компанією.
Наталія Шатило, начальник виробництва Біг-Беги

Наталія Шатило, начальник виробництва Біг-Беги

Моя кар'єра в компанії розпочалася дуже скромно. Вже у 2011 році я прийшла сюди працювати швачкою. На той час я не мала жодного досвіду за швейною машинкою, але мені хотілося спробувати, і особливо приваблювало те, що виробництво було так близько до дому. Перший день був важким – нічого не виходило, і я майже здавалася. Вечірнім часом я навіть подумала, що, можливо, це не моє, але ранок приніс новий сплеск енергії та відваги. Я вирішила дати цій роботі другий шанс, і він видався вдалим. Протягом декількох років я вдосконалювала свої навички швачки, і я була щаслива, що у мене була робота. Але, на жаль, в 2013 році сталася пожежа, і все виробництво згоріло. Та наш Власник Компанії Генадій Мороз не втратив духу. Він вирішив відкрити невелике виробництво у Підгородньому, зовсім маленьке, з двома машинками та обладнанням. Нас було небагато, і ми працювали день і ніч, щоб задовольнити наших клієнтів. Та ми впоралися з завданням! Потім настав час для нашого переїзду до міста Дніпро. Виробництво росло, і ми збільшили персонал та обладнання. З моєї ролі швачки я перейшла на посаду майстра зміни. Було важко – 6 днів на тиждень без вихідних, але ми змогли справитися з усіма перешкодами. Пройшло ще декілька років, і мене запросили стати Начальником Виробництва. Ця нова роль була великою відповідальністю, і я почувалася гордою за те, наскільки далеко я зайшла в своїй кар'єрі. Виробництво не стояло на місці, і ми знову змушені були переїхати, цього разу до Кам'янського. Ми зросли від 36 швачок до 80 і працювали у 4 зміни. Моя роль була ще відповідальнішою, але завдяки підтримці нашої великої родини ВБА, ми змогли подолати всі труднощі. Звісно, це був тривалий та важкий шлях, але я щаслива бути тут та вірю, що ця компанія - моє найкраще місце роботи. Я дякую за можливість рости, за віру в мене та за можливість бути частиною цієї неймовірної команди. Нехай компанія ВБА завжди процвітає!
Ірина Шеболдасова, HR-директор Компанії ВБА

Ірина Шеболдасова, HR-директор Компанії ВБА

У 2016 році я розпочала свій шлях у компанії ВБА. Вона була не просто місцем роботи, вона стала моїм шляхом зростання. Компанія ВБА стала для мене втіленням системного підходу в бізнесі, де кожен крок ретельно продуманий, а кожен співробітник - це ланка в могутній ланцюзі, що вносить свій вклад у загальний успіх. Тут заробітна плата не знає меж, а прямо корелює з особистим внеском кожного, що робить роботу не просто обов'язком, а справжнім покликанням і навіть хоббі. Ми не стоїмо на місці, наш шлях - це неперервний розвиток, розширення горизонтів від виробництва та торгівлі до висот консалтингу. ВБА - це не просто компанія, це величезний організм, що живе своїм унікальним життям, де кожен співробітник - цінний член великої родини. Ми разом радіємо успіхам та разом долаємо виклики. Наша команда - це серце компанії, її рушійна сила. Завдяки нашій згуртованості, ми досягаємо висот, про які інші лише мріють. Компанія високо цінує кожного з нас, створюючи атмосферу залученості та лояльності через безліч заходів та ініціатив. ВБА не просто місце роботи, це місце, де панують взаємоповага та прагнення до досконалості.