01
листопада
2023

Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

Ми з великим задоволенням оголошуємо, що Торгова Група Компаній ВБА отримала високу відзнаку "Компанія Року 2023". Ця нагорода є офіційним підтвердженням нашого першості та визнанням нашої компанії у світі бізнесу.

Торгова Група ВБА спеціалізується на наданні високоякісних послуг у сфері постачання поліпропіленових контейнерів (Біг-Бегів), а також виробництва та постачання вапняку, вапнякової муки та мінерального порошку. Наша компанія вже багато років веде успішну діяльність на ринку та завжди прагне до вдосконалення та інновацій.

Однак, наші зусилля не обмежуються лише розвитком бізнесу. Ми пишаємося тим, що важливу увагу приділяємо соціальним ініціативам, особливо у воєнний час, коли підтримка співробітників та створення робочих місць стають критично важливими. Ми прагнемо бути підтримкою для наших співробітників та сприяти створенню стабільних умов праці навіть у найскладніших ситуаціях.

Ця нагорода є підтвердженням нашої надійності як партнера, нашої престижної репутації як роботодавця та нашої здатності надавати якісні послуги. Ми пишаємося своїми досягненнями та завдячуємо нашій команді за відданість, завдяки якій ми досягли цього успіху.

Якщо вам потрібні надійні постачальники Біг-Бегів, вапняку, вапнякової муки чи мінерального порошку, Торгова Група ВБА завжди готова стати вашим надійним партнером. Наші послуги спрямовані на задоволення потреб наших клієнтів та максимальне спрощення їхнього бізнесу.

Дякуємо за вашу підтримку та довіру.
Ми готові бути вашим надійним партнером у спільному розвитку та успіху!
Читайте також

 • Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

  Торгова група компаній

  Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.

 • Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

  Компанія ВБА -

  Торгова Група ВБА стала лауреатом нагороди "Компанія Року 2023". Ця нагорода є підтвердженням нашої постійної відданості якості, надійності та інновацій у світі бізнесу.

  Відчуйте гордість разом з нами, оскільки наші зусилля та відданість були визнані на найвищому рівні. Нагорода "Компанія Року 2023" підкреслює наші досягнення та довіру, яку ми завжди прагнемо виявляти у наших послугах для вас, наших шановних клієнтів.

  Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, які завжди надихають нас до нових висот.

 • Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз, Власник Торгової групи Компаній ВБА, отримав почесну нагороду у номінації ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM. 

 • "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022"

  Раді повідомити, що наша компанія "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022" від Ukrainian Business Award (UBA).