01
листопада
2023

Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

Ми з великим задоволенням оголошуємо, що Торгова Група Компаній ВБА отримала високу відзнаку "Компанія Року 2023". Ця нагорода є офіційним підтвердженням нашого першості та визнанням нашої компанії у світі бізнесу.

Торгова Група ВБА спеціалізується на наданні високоякісних послуг у сфері постачання поліпропіленових контейнерів (Біг-Бегів), а також виробництва та постачання вапняку, вапнякової муки та мінерального порошку. Наша компанія вже багато років веде успішну діяльність на ринку та завжди прагне до вдосконалення та інновацій.

Однак, наші зусилля не обмежуються лише розвитком бізнесу. Ми пишаємося тим, що важливу увагу приділяємо соціальним ініціативам, особливо у воєнний час, коли підтримка співробітників та створення робочих місць стають критично важливими. Ми прагнемо бути підтримкою для наших співробітників та сприяти створенню стабільних умов праці навіть у найскладніших ситуаціях.

Ця нагорода є підтвердженням нашої надійності як партнера, нашої престижної репутації як роботодавця та нашої здатності надавати якісні послуги. Ми пишаємося своїми досягненнями та завдячуємо нашій команді за відданість, завдяки якій ми досягли цього успіху.

Якщо вам потрібні надійні постачальники Біг-Бегів, вапняку, вапнякової муки чи мінерального порошку, Торгова Група ВБА завжди готова стати вашим надійним партнером. Наші послуги спрямовані на задоволення потреб наших клієнтів та максимальне спрощення їхнього бізнесу.

Дякуємо за вашу підтримку та довіру.
Ми готові бути вашим надійним партнером у спільному розвитку та успіху!
Читайте також

 • Компанія ВБА: Підтримка Молодих Спортсменів

  Компанія ВБА: Підтримка Молодих Спортсменів

   Від Мрії до Реальності: Допомога Дитячому Центру Творчості

  Компанія ВБА завжди прагне підтримувати молоде покоління та сприяти його розвитку. Одна з останніх ініціатив, яка стала символом нашої відданості цьому напрямку, — допомога дитячому центру творчості та забезпечення спортивного залу необхідним обладнанням.

 • Група компаній ВБА в ТОП 50 накращих роботодавців України за версією Forbes

  Група компаній ВБА в ТОП 50 накращих роботодавців України за версією Forbes

  Компанія ВБА увійшла до ТОП-50 найкращих роботодавців України за версією Forbes!

  З гордістю оголошуємо, що наша торгово-виробнича група компаній ВБА отримала престижне визнання від Forbes Ukraine, увійшовши до списку найкращих роботодавців країни у 2024 році. Це визнання є результатом наших зусиль у створенні інноваційного та сприятливого робочого середовища для наших співробітників. Ми пишаємося нашою командою, яка щодня демонструє відданість і талант, сприяючи спільному успіху та розвитку.

  Дізнайтеся більше про наш шлях до успіху та як ми втілюємо інновації у нашій роботі на офіційному сайті Компанії ВБА.

  Долучайтесь до нашої команди переможців!

  #ВБА #ForbesUkraine #НайкращіРоботодавці #Інновації #Кар'єра

 • Участь ВБА у Міжнародній спеціалізованій виставці MOLDAGROTECH (SPRING) в Молдові

  Участь ВБА у Міжнародній спеціалізованій виставці MOLDAGROTECH (SPRING) в Молдові

  У світі, де бізнес-зв'язки та інноваційні продукти є ключем до успіху, ВБА зробила значний крок уперед, взявши участь у престижній Міжнародній спеціалізованій виставці MOLDAGROTECH (SPRING), що проходила у Молдові. Ця подія стала чудовою можливістю для компанії не тільки представити свої передові рішення у сфері біг-бегів, але й зміцнити існуючі та розвинути нові ділові відносини.

 • Масляна на виробництві Біг-Бегів Компанії ВБА: Свято Весни, Традицій та Незабутніх Емоцій

  Масляна на виробництві Біг-Бегів Компанії ВБА: Свято Весни, Традицій та Незабутніх Емоцій

  У нашій компанії, цьогорічне святкування Масляної стало справжнім втіленням українського духу та гостинності. На виробництві Біг-Бегів ми відзначили не одне, а два неперевершені свята, які залишили в серцях наших співробітників яскраві спогади та незабутні емоції.