01
листопада
2023

Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

Ми з великим задоволенням оголошуємо, що Торгова Група Компаній ВБА отримала високу відзнаку "Компанія Року 2023". Ця нагорода є офіційним підтвердженням нашого першості та визнанням нашої компанії у світі бізнесу.

Торгова Група ВБА спеціалізується на наданні високоякісних послуг у сфері постачання поліпропіленових контейнерів (Біг-Бегів), а також виробництва та постачання вапняку, вапнякової муки та мінерального порошку. Наша компанія вже багато років веде успішну діяльність на ринку та завжди прагне до вдосконалення та інновацій.

Однак, наші зусилля не обмежуються лише розвитком бізнесу. Ми пишаємося тим, що важливу увагу приділяємо соціальним ініціативам, особливо у воєнний час, коли підтримка співробітників та створення робочих місць стають критично важливими. Ми прагнемо бути підтримкою для наших співробітників та сприяти створенню стабільних умов праці навіть у найскладніших ситуаціях.

Ця нагорода є підтвердженням нашої надійності як партнера, нашої престижної репутації як роботодавця та нашої здатності надавати якісні послуги. Ми пишаємося своїми досягненнями та завдячуємо нашій команді за відданість, завдяки якій ми досягли цього успіху.

Якщо вам потрібні надійні постачальники Біг-Бегів, вапняку, вапнякової муки чи мінерального порошку, Торгова Група ВБА завжди готова стати вашим надійним партнером. Наші послуги спрямовані на задоволення потреб наших клієнтів та максимальне спрощення їхнього бізнесу.

Дякуємо за вашу підтримку та довіру.
Ми готові бути вашим надійним партнером у спільному розвитку та успіху!
Читайте також