19
лютого
2024

Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

Участь нашої компанії в агропромислових виставках Агровесни 2024 - "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" 

Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.


В цьому році Торгову групу компаній ВБА представляла на виставці Вікторія Фоміна, менеджер з продажу вапнякку.

Приймаючи участь у цих виставках, ми поставили перед собою кілька ключових цілей:

1. Представлення інноваційних рішень: Виставки дали нам унікальну можливість продемонструвати наші досягнення широкому колу спеціалістів галузі та отримати важливий зворотний зв'язок.

2. Двосторонні зустрічі та побудова партнерських відносин: Ми використали цю платформу для проведення особистих зустрічей з нашими поточними партнерами, а також для налагодження контактів з потенційними клієнтами та інвесторами. Це сприяло зміцненню вже існуючих та встановленню нових партнерських відносин.

3. Отримання зворотного зв'язку: Зворотний зв'язок від аграріїв та комбікормових заводів допомагає нам зрозуміти актуальні потреби ринку та адаптувати наші продукти та послуги відповідно до вимог наших клієнтів.

4. Посилення позицій на ринку: Участь у таких масштабних виставках дозволяє нам підкреслити нашу конкурентоспроможність і посилити наші позиції на ринку.

Виставки "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стали майданчиками для ефективного обміну досвідом, знаннями та ідеями між учасниками агропромислового ринку.  Багато цікавих спілкувань, обмін контактами та планування подальшої співпраці підтвердили важливість нашої присутності на цих заходах для досягнення стратегічних цілей компанії.

Торгова група компаній ВБА вдячна за можливість бути частиною цих важливих подій і з нетерпінням чекаємо на майбутні можливості продемонструвати наші досягнення та сприяти подальшому розвитку агропромислового сектора.

Читайте також

 • Участь ВБА у Міжнародній спеціалізованій виставці MOLDAGROTECH (SPRING) в Молдові

  Участь ВБА у Міжнародній спеціалізованій виставці MOLDAGROTECH (SPRING) в Молдові

  У світі, де бізнес-зв'язки та інноваційні продукти є ключем до успіху, ВБА зробила значний крок уперед, взявши участь у престижній Міжнародній спеціалізованій виставці MOLDAGROTECH (SPRING), що проходила у Молдові. Ця подія стала чудовою можливістю для компанії не тільки представити свої передові рішення у сфері біг-бегів, але й зміцнити існуючі та розвинути нові ділові відносини.

 • Масляна на виробництві Біг-Бегів Компанії ВБА: Свято Весни, Традицій та Незабутніх Емоцій

  Масляна на виробництві Біг-Бегів Компанії ВБА: Свято Весни, Традицій та Незабутніх Емоцій

  У нашій компанії, цьогорічне святкування Масляної стало справжнім втіленням українського духу та гостинності. На виробництві Біг-Бегів ми відзначили не одне, а два неперевершені свята, які залишили в серцях наших співробітників яскраві спогади та незабутні емоції.

 • Компанія ВБА відвідала Бетофорум від ДП "Дорцентр"

  Компанія ВБА відвідала Бетофорум від ДП

  28-29 лютого Компанія ВБА мала честь бути частиною значущої події у будівельній індустрії - Бетофоруму, організованого ДП "Дорцентр" у місті Київ. Форум зібрав експертів та професіоналів галузі для обговорення актуальних проблем та виявлення нових рішень, спрямованих на відновлення інфраструктури країни. Особлива увага була приділена використанню бетонних сумішей у цьому контексті.

 • Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

  Торгова група компаній

  Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.