08
серпня
2016

Торгова Група "ВБА" запустила лінію з переробки вапняку

Торгова Група «ВБА» запустила нову лінію з переробки вапняку. Урочисте відкриття відбулося 30 липня в м. Кам'янець-Подільський (Хмельницька обл.).

DSC00376 1

Під час церемонії власник Торгової Групи «ВБА» Геннадій Мороз висловив упевненість в тому, що відкриття виробничої лінії стане потужним поштовхом розвитку не тільки підприємства, а й галузі в цілому, а також подякував усім співробітникам за внесений вклад в реалізацію проекту.

4

«Колись ми мріяли про запуск власної лінії по переробці вапняку і, нарешті, нам вдалося втілити бажане в реальність. Тільки завдяки старанням і зусиллям кожного з вас, ми запустили лінію і стали повноцінною виробничою компанією», - сказав у своєму зверненні до співробітників Геннадій Мороз.

 8 10

Керівник проекту Богдан Войченко додав: «У будь-якій справі завжди важливо, коли є люди, які тебе розуміють і думають в одному руслі з тобою, і у нас працюють саме такі люди. Тому у нашого підприємства є всі шанси на успіх і подальший розвиток. І ця лінія - це тільки перша лінія, а їх в планах ще багато». Також він подякував начальнику виробництва Костянтину Тимсяцю за вже виконану роботу і зазначив його величезний внесок у відкритті виробничої лінії і розвитку підприємства.

14 1

«Переді мною стоїть завдання, щоб співробітники були максимально забезпечені і умовами праці, і фінансово підкріплені. Тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб вийти на той рівень, який ми планували і який хочемо бачити в майбутньому», - зазначив у своєму виступі Костянтин Тимсяць.

16

В даний час загальна площа під виробництвом становить 2,5 тис. м2, а виробнича потужність досягає 6 тис. тонн вапняку фракцій 0-1 мм, 0-3 мм, 1-3 мм в місяць. Вся продукція повністю відповідає ДСТУ 26826 для комбікормів і підгодівлі сільськогосподарських птахів і тварин.

DSC00385 1

На думку Геннадія Мороза, запуск власної лінії дозволить Торговій Групі «ВБА» незабаром не тільки задовольнити попит вітчизняних клієнтів, але й відкриє широкі можливості виходу підприємства на зовнішні ринки, зокрема, з перспективою організації регулярних поставок вапняку в країни Європи і СНД.

25

Торгова Група «ВБА» працює на українському ринку з 2007 року. За цей час компанія зарекомендувала себе як надійний партнер і постачальник продукції, зокрема, вапняку, солі та соди, м'якої поліпропіленової упаковки. Торгова Група «ВБА» здійснює відвантаження по всій території України, а також в Молдову і Білорусь.

 

Читайте також

 • Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

  Торгова група компаній

  Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.

 • Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

  Компанія ВБА -

  Торгова Група ВБА стала лауреатом нагороди "Компанія Року 2023". Ця нагорода є підтвердженням нашої постійної відданості якості, надійності та інновацій у світі бізнесу.

  Відчуйте гордість разом з нами, оскільки наші зусилля та відданість були визнані на найвищому рівні. Нагорода "Компанія Року 2023" підкреслює наші досягнення та довіру, яку ми завжди прагнемо виявляти у наших послугах для вас, наших шановних клієнтів.

  Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, які завжди надихають нас до нових висот.

 • Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз, Власник Торгової групи Компаній ВБА, отримав почесну нагороду у номінації ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM. 

 • "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022"

  Раді повідомити, що наша компанія "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022" від Ukrainian Business Award (UBA).