06
вересня
2016

Торгова Група «ВБА» збільшила продажі м'якої поліпропіленової упаковки

За червень-серпень 2016 року Торгова Група «ВБА» реалізувала на 15% більше м'якої поліпропіленової упаковки, ніж за аналогічний період минулого року. Сумарна кількість проданих Біг-Бегів, Лайнер Бегів і вагонних вкладишів за цей період склала майже 180 тис. шт.

Варто зазначити, що найбільш високим попитом в літній період м'яка поліпропіленова упаковка, як правило, користується у виробників і продавців насіння, зерна, добрив, а також продукції кар'єрів.

Більш того, очікується, що за підсумками поточного року обсяг продажів м'яких контейнерів Торгової Групи «ВБА» також помітно перевищить торішній результат. Однією з передумов цього є оптимістичні прогнози Міжнародної Ради з Зерна (IGC) і високий попит з боку зернових компаній.

Так, згідно з даними експертів, очікується, що світове виробництво зерна всіх видів в 2016/17 році досягне історичного максимуму і, з урахуванням високого рівня запасів на початок року, загальний обсяг пропозиції вперше перевищить 2,5 млрд. тонн. При цьому обсяг виробництва зерна в Україні прогнозується на рівні 64,4 млн. тонн, що на 6% перевищить показник 2015/16 року.

У зв'язку з активними продажами і високою відповідальністю Торгової Групи «ВБА» перед своїми клієнтами, для роботи на виробництві в м. Дніпро запрошуються швачки і різноробочі! Більш детальну інформацію можна отримати у відділі персоналу за тел.: +38 (067) 622-50-05.

Читайте також

 • Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

  Торгова група компаній

  Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.

 • Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

  Компанія ВБА -

  Торгова Група ВБА стала лауреатом нагороди "Компанія Року 2023". Ця нагорода є підтвердженням нашої постійної відданості якості, надійності та інновацій у світі бізнесу.

  Відчуйте гордість разом з нами, оскільки наші зусилля та відданість були визнані на найвищому рівні. Нагорода "Компанія Року 2023" підкреслює наші досягнення та довіру, яку ми завжди прагнемо виявляти у наших послугах для вас, наших шановних клієнтів.

  Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, які завжди надихають нас до нових висот.

 • Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз, Власник Торгової групи Компаній ВБА, отримав почесну нагороду у номінації ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM. 

 • "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022"

  Раді повідомити, що наша компанія "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022" від Ukrainian Business Award (UBA).