15
квітня
2016

Торгова Група "ВБА" святкує своє 9-річчя!

Сьогодні, 15 квітня, Торгова Група «ВБА» святкує свій День Народження! Ось уже 9 років компанія є надійним виробником і постачальником якісних товарів і послуг. Приємно усвідомлювати, що з кожним днем кількість наших клієнтів неухильно зростає, і, найголовніше, довіра до Компанії. Адже запорука успіху будь-якого підприємства - це міцні партнерські відносини між продавцем і покупцем, стабільність і націленість на виробництво Продукту!

Торгова Група «ВБА» відкрита до співпраці і докладає максимум зусиль для того, щоб Ви, наші клієнти, завжди залишалися задоволені Продуктом, а також ставили перед собою тільки найвищі цілі і відкривали широкі горизонти перед своєю компанією.

Ми щиро впевнені, що запорука успіху - це саме спільні зусилля, спрямовані на реалізацію загальних цілей і задумів!

Тому Торгова Група «ВБА» дякує кожному ПАРТНЕРУ, КЛІЄНТУ за проявлену увагу, адже без Вас у нас не було б цілі виробляти продукцію і постійно працювати над її вдосконаленням!
Торгова Група «ВБА» дякує всім ПОСТАЧАЛЬНИКАМ за надійність і стабільність, адже без Вас компанія не змогла б запропонувати своїм клієнтам якісний Продукт!
Торгова Група «ВБА» висловлює подяку всім СПІВРОБІТНИКАМ, адже без Вашого професіоналізму та згуртованої роботи компанія не змогла б досягати поставлених цілей!

 З повагою, Торгова Група «ВБА»!

Читайте також

 • Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

  Торгова група компаній

  Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.

 • Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

  Компанія ВБА -

  Торгова Група ВБА стала лауреатом нагороди "Компанія Року 2023". Ця нагорода є підтвердженням нашої постійної відданості якості, надійності та інновацій у світі бізнесу.

  Відчуйте гордість разом з нами, оскільки наші зусилля та відданість були визнані на найвищому рівні. Нагорода "Компанія Року 2023" підкреслює наші досягнення та довіру, яку ми завжди прагнемо виявляти у наших послугах для вас, наших шановних клієнтів.

  Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, які завжди надихають нас до нових висот.

 • Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз, Власник Торгової групи Компаній ВБА, отримав почесну нагороду у номінації ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM. 

 • "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022"

  Раді повідомити, що наша компанія "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022" від Ukrainian Business Award (UBA).