01
лютого
2016

Торгова група "ВБА" відсвяткуввала випуск мільйонного Біг-Бега

Торгова Група «ВБА» відсвяткувала випуск мільйонного Біг-Бега, який відбувся 29 січня цього року.

Виконавчий директор компанії Олексій Расін у вступній промові зазначив: «Ми пишаємося тим, що за досить короткий термін нам вдалося досягти таких високих результатів. Це означає, що 5 років нашої з вами роботи пройшли недаремно! Завдяки відповідальності та працьовитості кожного співробітника, компанії вдається своєчасно виконувати плани і розширювати ринки збуту. Буквально кожного дня ми крок за кроком наполегливо завойовуємо довіру наших клієнтів!»

Також він підкреслив, що виробництво Біг-Бегів вперше було запущено в 2011 році, і продуктивність цеху складала тоді 2000 одиниць товару щомісяця. На даний момент ця цифра сягає 50 000 Біг-Бегів на місяць - це в 25 разів більше, ніж 5 років тому!

«Сьогоднішній успіх - це заслуга кожного члена нашої великої команди, людей, відданих своїй справі! Я впевнений, що нам з вами належить відсвяткувати ще далеко не один такий високий результат і подякувати один одного за виконану роботу! Адже цифра 1 мільйон - це справжній стимул розвиватися далі і вірити в свої сили!», - зазначив О. Расін.

collage photocat2 collage photocat3 collage photocat1

Читайте також

 • Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

  Торгова група компаній

  Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.

 • Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

  Компанія ВБА -

  Торгова Група ВБА стала лауреатом нагороди "Компанія Року 2023". Ця нагорода є підтвердженням нашої постійної відданості якості, надійності та інновацій у світі бізнесу.

  Відчуйте гордість разом з нами, оскільки наші зусилля та відданість були визнані на найвищому рівні. Нагорода "Компанія Року 2023" підкреслює наші досягнення та довіру, яку ми завжди прагнемо виявляти у наших послугах для вас, наших шановних клієнтів.

  Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, які завжди надихають нас до нових висот.

 • Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз, Власник Торгової групи Компаній ВБА, отримав почесну нагороду у номінації ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM. 

 • "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022"

  Раді повідомити, що наша компанія "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022" від Ukrainian Business Award (UBA).