11
листопада
2016

Торгова Група «ВБА» на виставці Istanbul Packaging Eurasia 2016 – фото- и відеозвіт

Представники Торгової Групи «ВБА» на чолі з виконавчим директором Олексієм Расіним відвідали міжнародну виставку пакувальної промисловості Istanbul Packaging Eurasia 2016. Подія відбулася 2-5 листопада в Стамбулі на території міжнародного виставкового центру Tüyap Fair Convention and Congress Center.

    Fair1  Fair2

Fair3

Fair4

У заході взяло участь понад 1200 турецьких і зарубіжних компаній з близько 40 країн (зокрема, Азербайджану, Ірану, Іраку, Єгипту, Сирії, Сербії, Йорданії, Грузії, Греції і т.д.), що залучило понад 50 000 відвідувачів. Подія вразила своїм масштабом і високим рівнем організації! На виставці в широкому асортименті була представлена продукція з промислової і харчової упаковки, а також сучасне устаткування для виробництва харчової упаковки.

 Fair5

Fair6

Fair7  Fair8

Fair9 Fair10

Fair11

Fair12

За словами Олексія Расіна, головною метою візиту представників Торгової Групи «ВБА» на цей захід став пошук потенційних постачальників поліпропіленової тканини для виробництва Біг-Бегів.

«На сьогоднішній день в Україні відзначається нестача якісної поліпропіленової тканини, що створює складності при закупівлі великих партій. Найбільш напруженою ситуація спостерігається, як правило, в літньо-осінній період, коли продажі Біг-Бегів досягають свого піку. Тому, завдяки виставці Istanbul Packaging Eurasia 2016, ми сподіваємося, що вже незабаром ця проблема буде вирішена і Торгова Група «ВБА» зможе безперешкодно виконувати замовлення клієнтів в будь-який період року, а також надавати ще більш якісну продукцію. Адже наша компанія прагне ніколи не зупинятися на досягнутих результатах! », - підкреслив Олексій Расін.

Fair13 Fair 14

Fair15 Fair16

Fair17 Fair18

Fair19

Варто зазначити, що щорічна виставка Istanbul Packaging Eurasia є головною подією в Туреччині в області технологій упаковки, матеріалів і супутніх товарів з 1995 року.

Коротка відеоекскурсія з місця події: https://www.youtube.com/watch?v=YQCKv8146ew 

 

 

 

 

Читайте також

 • Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

  Торгова група компаній

  Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.

 • Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

  Компанія ВБА -

  Торгова Група ВБА стала лауреатом нагороди "Компанія Року 2023". Ця нагорода є підтвердженням нашої постійної відданості якості, надійності та інновацій у світі бізнесу.

  Відчуйте гордість разом з нами, оскільки наші зусилля та відданість були визнані на найвищому рівні. Нагорода "Компанія Року 2023" підкреслює наші досягнення та довіру, яку ми завжди прагнемо виявляти у наших послугах для вас, наших шановних клієнтів.

  Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, які завжди надихають нас до нових висот.

 • Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз, Власник Торгової групи Компаній ВБА, отримав почесну нагороду у номінації ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM. 

 • "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022"

  Раді повідомити, що наша компанія "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022" від Ukrainian Business Award (UBA).