13
червня
2017

Торгова група "ВБА" на Міжнародній виставці "Агро-2017"

В останні кілька років аграрний сектор України розвивається особливо активно, і являє собою особливу привабливість, як для національного виробника, так і для зарубіжних інвесторів. Сьогодні, як і раніше, прибуткова галузь економіки розділилася на чітко визначені сегменти, і представлена ​​виробниками, логістичними компаніями, переробними компаніями, трейдерами і т.д ..

Кон'юнктура ринку дає чітко зрозуміти, що на даний момент, для будь-якої компанії, важливо бути кращою. Кращою, ніж вчора, кращою для свого клієнта і краще свого конкурента. Даним правилом вже 10 років керується компанія "ВБА".

Agro2017 VBA Izvestnyak 500x375

Виставка «Агро-2017» - це унікальна можливість, не тільки показати свої можливості і конкурентні переваги, придбати нові контакти, а й заявити про себе, як про лідера галузі. У цьому році на виставці компанією «ВБА» були представлені два напрямки діяльності: виробництво Біг-Бегів і Вапняку для розкислення ґрунтів. На даний момент 10 млн га землі в Україні не дають належного рівня врожаю, через підвищену кислотність грунтів. Вапняк, що виробляєься Торговою групою «ВБА», здатний задовольнити потребу аграріїв у розкисленні грунту, тому що, саме в нашій продукції вміст кальцію досягає 38%, якого так не вистачає у кислому ґрунті. Нагадаємо, що сьогодні компанія «ВБА» переробляє до 300 т вапняку на добу, і здатна забезпечити сировиною одних з найбільших сільськогосподарських підприємств України.

BIGBEG Vyistava Agro2017 500x375

Порадував нас і попит на Біг-беги, були проведені успішні переговори, як з багатьма українськими компаніями, так і представниками Китаю, Грузії та Польщі. Іноземні гості були приємно здивовані якістю нашої продукції і гнучкістю виробництва, тому що «ВБА» може призвести товар саме тієї конфігурації, яка потрібна нашому клієнтові.

Клієнтоорієнтований підхід наша компанія виявляє не тільки в процесі виробництва і поставок, а й у повсякденному житті. Кожен відвідувач нашого стенду міг пригоститися кавою і зіграти в «міні-футбол», при цьому отримавши можливість виграти power bank. Кожен день, один з учасників ставав щасливим володарем портативного зарядного пристрою. Детальніше на нашій сторінці у Facebook.

VBA Pobditely2 500x375

Результат виставки перевершив наші очікування: нові клієнти, успішні переговори, технології виробництва і позитивні емоції. Хочемо подякувати організаторам виставки «Агро-2017» і всім відвідувачам нашого стенду, сподіваємося на плідну співпрацю і готуємося до «Агро-2018»!

Читайте також

 • Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

  Торгова група компаній

  Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.

 • Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

  Компанія ВБА -

  Торгова Група ВБА стала лауреатом нагороди "Компанія Року 2023". Ця нагорода є підтвердженням нашої постійної відданості якості, надійності та інновацій у світі бізнесу.

  Відчуйте гордість разом з нами, оскільки наші зусилля та відданість були визнані на найвищому рівні. Нагорода "Компанія Року 2023" підкреслює наші досягнення та довіру, яку ми завжди прагнемо виявляти у наших послугах для вас, наших шановних клієнтів.

  Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, які завжди надихають нас до нових висот.

 • Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз, Власник Торгової групи Компаній ВБА, отримав почесну нагороду у номінації ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM. 

 • "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022"

  Раді повідомити, що наша компанія "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022" від Ukrainian Business Award (UBA).