15
червня
2017

Вирішення поширених проблем українських аграріїв представила Торгова група «ВБА» на виставці «Агро-2017»

7-10 червня, Київ, Торгова група «ВБА» представила нові рішення в галузі землеробства і транспортування сипучих вантажів.

Переконалися в унікальності наших проектів і відвідувачі виставки «Агро-2017». За словами керівника відділу продажів напряму «Вапняк», Онушко Антона, в цьому році виставка дала нашій компанії особливу можливість, адже в розвиток спільного співробітництва в галузі землеробства і розкислення ґрунтів був представлений і вироблений  вапняк спеціальної фракції 1-3 мм. Поряд з новим проектом були продемонстровані і вже відомі на ринку продукти, цінні для агропромислових підприємств - вапняки фр. 0-0,63 мм; 0-1 мм; 0-5 мм. Нагадаємо, що на даний момент, Торговою групою «ВБА» переробляється до 300 т вапняку на добу. Учасники виставки оцінили як технологічність компанії і гнучкість виробництва, так і можливість в найкоротші терміни укласти договір і отримати бажаний обсяг закупівлі.

Torgovaya gruppa VBA peregovoryi Big begi 801x601

Також компанією «ВБА» було представлено напрямок «Біг-беги». На даний момент Україна експортує близько 20% всієї виробленої поліпропіленової упаковки всередині країни. Попит на біг-беги зростає з кожним роком, і даний напрямок зараз особливо привабливо для нашої компанії, зазначає Антон. Нагадаємо, що з 2015 року обсяг виробництва промислової упаковки компанії «ВБА» виріс в 2 рази, і клієнти вже встигли оцінити заявлену  якість товару. Не була винятком і виставка «Агро-2017», на якій напрям «Біг-беги» було представлено з особливим «розмахом». Були проведені успішні переговори з представниками Польщі, Грузії, Білорусі та навіть Китаю. Зокрема учасники з Китаю відзначили, що гнучкість виробництва компанії «ВБА» дає виключну перевагу перед іншими постачальниками поліпропіленової упаковки. Всього за кілька років компанії «ВБА» вдалося зробити і реалізувати понад мільйон одиниць поліпропіленової упаковки!

Відвідувачами нашого стенду стали більш, ніж 150 представників середнього і великого бізнесу в агропромисловій сфері, з більшістю з яких вдалося встановити напрямок співпраці. Щорічний приріст виробництва компанії «ВБА» за напрямками становить не менше 20%, що свідчить не тільки про попит на ринку, а й про сталий розвиток підприємства. Досвід, ресурси і технології дозволяють Торгової групи «ВБА» забезпечувати високу якість продукції, обслуговування і оптимізувати витрати своїх клієнтів.

Читайте також

 • Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

  Торгова група компаній

  Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.

 • Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

  Компанія ВБА -

  Торгова Група ВБА стала лауреатом нагороди "Компанія Року 2023". Ця нагорода є підтвердженням нашої постійної відданості якості, надійності та інновацій у світі бізнесу.

  Відчуйте гордість разом з нами, оскільки наші зусилля та відданість були визнані на найвищому рівні. Нагорода "Компанія Року 2023" підкреслює наші досягнення та довіру, яку ми завжди прагнемо виявляти у наших послугах для вас, наших шановних клієнтів.

  Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, які завжди надихають нас до нових висот.

 • Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз, Власник Торгової групи Компаній ВБА, отримав почесну нагороду у номінації ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM. 

 • "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022"

  Раді повідомити, що наша компанія "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022" від Ukrainian Business Award (UBA).