29
грудня
2016

Торгова Група "ВБА" вітає усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дружний колектив Торгової Групи «ВБА» вітає усіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Від щирого серця бажаємо миру і добра, благополуччя і процвітання, справжнього щастя і нескінченного натхнення! Нехай всі надії неодмінно справдяться, а мрії втіляться в реальність! Нехай Новий рік принесе в життя кожного щось нове і прекрасне, подарує неймовірну кількість чудес і справжнього задоволення! Нехай в кожному серці звучить тільки радісна мелодія, і не покидає відчуття свята!

Нехай 2017 рік стане роком успіхів, творчих злетів і нових відкриттів!

 

З повагою, колектив Торгової Групи "ВБА"!

Читайте також

 • Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

  Торгова група компаній

  Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.

 • Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

  Компанія ВБА -

  Торгова Група ВБА стала лауреатом нагороди "Компанія Року 2023". Ця нагорода є підтвердженням нашої постійної відданості якості, надійності та інновацій у світі бізнесу.

  Відчуйте гордість разом з нами, оскільки наші зусилля та відданість були визнані на найвищому рівні. Нагорода "Компанія Року 2023" підкреслює наші досягнення та довіру, яку ми завжди прагнемо виявляти у наших послугах для вас, наших шановних клієнтів.

  Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, які завжди надихають нас до нових висот.

 • Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз, Власник Торгової групи Компаній ВБА, отримав почесну нагороду у номінації ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM. 

 • "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022"

  Раді повідомити, що наша компанія "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022" від Ukrainian Business Award (UBA).