28
грудня
2016

У Полтаві відвантажено першу партію Біг-Бегів Торгової Групи «ВБА»

У Полтаві 27 грудня відбулося відвантаження першої партії Біг-Бегів з нового виробництва Торгової Групи «ВБА». Кількість проданої продукції склала 200 штук.

За словами технічного керівника Григорія Панасенко, в даний час в експлуатації знаходиться 5 швейних машинок. Як повідомлялося раніше, в планах на першому етапі запуску виробництва створення близько 30 робочих місць. Тому зараз триває ведення робіт з благоустрою робочого приміщення, а також пошук персоналу в м. Полтава (швачок, розкрійників і пакувальників).

«Перший крок на шляху до досягнення планів нашої Компанії вже зроблений, і ми продовжуємо рухатися далі. В даний час перед нами стоїть завдання створити максимально комфортні умови для роботи співробітників, чим ми активно і займаємося», - підкреслив Григорій Панасенко.

Нагадаємо, що офіційне відкриття виробництва з пошиття Біг-Бегів Торгової Групи «ВБА» в м. Полтава заплановано на початок 2017 року.

Читайте також

 • Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

  Торгова група компаній

  Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.

 • Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

  Компанія ВБА -

  Торгова Група ВБА стала лауреатом нагороди "Компанія Року 2023". Ця нагорода є підтвердженням нашої постійної відданості якості, надійності та інновацій у світі бізнесу.

  Відчуйте гордість разом з нами, оскільки наші зусилля та відданість були визнані на найвищому рівні. Нагорода "Компанія Року 2023" підкреслює наші досягнення та довіру, яку ми завжди прагнемо виявляти у наших послугах для вас, наших шановних клієнтів.

  Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, які завжди надихають нас до нових висот.

 • Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз, Власник Торгової групи Компаній ВБА, отримав почесну нагороду у номінації ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM. 

 • "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022"

  Раді повідомити, що наша компанія "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022" від Ukrainian Business Award (UBA).