27
грудня
2016

Керівництво Торгової Групи «ВБА» привітало співробітників виробництва з наступаючим Новим Роком!

Керівництво Торгової Групи «ВБА» на чолі з виконавчим директором Олексієм Расіним 21 і 22 грудня привітало 2 зміни співробітників виробництва з пошиття Біг-Бегів з наступаючим Новим Роком. В рамках урочистих виступів співробітники були нагороджені почесними грамотами за професіоналізм і високі результати в досягненні поставлених цілей.

«Завдяки вашим успіхам і старанній роботі ми досягаємо нашої спільної мети - ми ростемо в обсягах виробництва, ми ростемо в обсягах продажів, ми розвиваємося. У листопаді цього року ми зробили першу поставку на експорт і тепер Біг-Беги, вироблені вашими руками, благополучно використовуються в Європі. Тому вам всім велике спасибі за те, що ми одна команда і вміємо злагоджено працювати, не дивлячись на будь-які труднощі, що виникають на нашому спільному шляху», - зазначив у своєму виступі Олексій Расін.

Також в ході події були озвучені деякі стратегічні плани Торгової Групи «ВБА».

«Ми зараз займаємося запуском виробництва в Полтаві, а також активно розглядаємо питання про відкриття виробництва в м. Кам'янське (колишній Дніпродзержинськ), тому що в стратегічних цілях Компанії до кінця 2017 збільшити продуктивність в 2 рази, в порівнянні з сьогоднішньою продуктивністю», - підкреслив Олексій Расін.

За словами технічного керівника Григорія Панасенко, за попередніми підсумками 2016 року буде пошито на 20% більше Біг-Бегів, ніж роком раніше.

«Наша Компанія активно розвивається, що дозволяє ставити перед собою ще більш високі цілі. За це спасибі всім вам! І всіх з наступаючим Новим Роком!», - звернувся до співробітників виробництва Григорій Панасенко.

Читайте також

 • Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

  Торгова група компаній

  Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.

 • Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

  Компанія ВБА -

  Торгова Група ВБА стала лауреатом нагороди "Компанія Року 2023". Ця нагорода є підтвердженням нашої постійної відданості якості, надійності та інновацій у світі бізнесу.

  Відчуйте гордість разом з нами, оскільки наші зусилля та відданість були визнані на найвищому рівні. Нагорода "Компанія Року 2023" підкреслює наші досягнення та довіру, яку ми завжди прагнемо виявляти у наших послугах для вас, наших шановних клієнтів.

  Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, які завжди надихають нас до нових висот.

 • Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз, Власник Торгової групи Компаній ВБА, отримав почесну нагороду у номінації ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM. 

 • "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022"

  Раді повідомити, що наша компанія "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022" від Ukrainian Business Award (UBA).