20
грудня
2016

У Полтаві випущена перша пробна партія Біг-Бегів Торгової Групи «ВБА»

Торгова Група «ВБА» в режимі пусконалагоджувальних робіт нового виробництва в м. Полтава 16 грудня випустила першу пробну партію Біг-Бегів. Загальна кількість пошитих поліпропіленових контейнерів склала 100 штук.

За словами керівника технічного відділення Григорія Панасенко, на сьогоднішній день площа під новими потужностями становить 277 кв. м. Однак перед запуском виробництва необхідно вирішити ще низку питань, що стосуються забезпечення робочих місць якісним обладнанням, а також комфортними умовами праці для співробітників.

Перший етап запуску нового виробництва передбачає створення близько 30 робочих місць з перспективою подальшого розширення штату співробітників. Тому Торгова Група «ВБА» вже зараз знаходиться в активному пошуку персоналу в м. Полтава, а саме: швачок, розкрійників і пакувальників продукції.

Офіційне відкриття нового виробництва з пошиття Біг-Бегів заплановано на початок 2017 року. При цьому вже в березні-квітні в планах Торгової Групи «ВБА» випустити на базі даного виробництва не менше 30 тисяч штук Біг-Бегів.

Читайте також

 • Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

  Торгова група компаній

  Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.

 • Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

  Компанія ВБА -

  Торгова Група ВБА стала лауреатом нагороди "Компанія Року 2023". Ця нагорода є підтвердженням нашої постійної відданості якості, надійності та інновацій у світі бізнесу.

  Відчуйте гордість разом з нами, оскільки наші зусилля та відданість були визнані на найвищому рівні. Нагорода "Компанія Року 2023" підкреслює наші досягнення та довіру, яку ми завжди прагнемо виявляти у наших послугах для вас, наших шановних клієнтів.

  Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, які завжди надихають нас до нових висот.

 • Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз, Власник Торгової групи Компаній ВБА, отримав почесну нагороду у номінації ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM. 

 • "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022"

  Раді повідомити, що наша компанія "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022" від Ukrainian Business Award (UBA).