01
грудня
2016

Торгова Група «ВБА» увійшла до списку українських експортерів Біг-Бегів

Торгова Група «ВБА» на минулому тижні експортувала першу партію Біг-Бегів на ринок Європейського Союзу. Важлива для компанії подія відбулася 24 листопада. Про це на загальних зборах підприємства повідомив керівник відділення поширення Михайло Кіро.

За його словами, вихід на ринок ЄС дозволить значно зміцнити позиції компанії в рейтингу провідних виробників Біг-Бегів України, а також поступово вивести компанію на новий рівень розвитку.

«У стратегічних планах Торгової Групи «ВБА» не тільки подальше збільшення продажів в країни ЄС, а й налагодження поставок в країни СНД, що дозволить вже незабаром увійти в число лідерів з експорту поліпропіленової великогабаритної тари в Україні», - підкреслив М. Кіро.

Варто відзначити, що Торгова Група «ВБА» стрімкими темпами нарощує обсяги виробництва і продажів. Так, наприклад, за листопад 2016 року кількість відвантажених Біг-Бегів зросла майже в 2 рази, в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року. У той же час за вересень-листопад п.р. було вироблено і реалізовано в 1,5 рази більше Біг-Бегів, ніж за такий же період 2015 р.

Читайте також

 • Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

  Торгова група компаній

  Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.

 • Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

  Компанія ВБА -

  Торгова Група ВБА стала лауреатом нагороди "Компанія Року 2023". Ця нагорода є підтвердженням нашої постійної відданості якості, надійності та інновацій у світі бізнесу.

  Відчуйте гордість разом з нами, оскільки наші зусилля та відданість були визнані на найвищому рівні. Нагорода "Компанія Року 2023" підкреслює наші досягнення та довіру, яку ми завжди прагнемо виявляти у наших послугах для вас, наших шановних клієнтів.

  Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, які завжди надихають нас до нових висот.

 • Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз, Власник Торгової групи Компаній ВБА, отримав почесну нагороду у номінації ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM. 

 • "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022"

  Раді повідомити, що наша компанія "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022" від Ukrainian Business Award (UBA).