13
грудня
2017

Торговая группа VBA поддерживает молодежь в международном проекте go!Youth!

Торгова група VBA підтримує молодь! З ініціативи власника Групи компаній - Геннадія Мороза 06.12 в офісі компанії VBA відбувся захід для 25 старшокласників Верхньодніпровського району в рамках міжнародного проекту go! Youth спільно з куратором проекту Мариною Чистякової. 
Сутність проекту познайомити обдаровану молодь (учнів 10-11 класів) з РЕАЛЬНО УСПІШНОЮ БІЗНЕС-СИСТЕМОЮ, її інструментами для розширення світогляду і розуміння власних перспектив, можливості роботи з успішною компанією-лідером галузі і створення власного бізнесу. В рамках заходу для старшокласників була проведена освітня лекція від засновника компанії VBA - Геннадій Мороз, а також виступ провідних ТОП-менеджерів компанії. Проведена екскурсія по офісу. Забезпечено трансфер і частування для гостей в форматі кава-брейку. Діти змогли задати питання та отримати на них відповіді. Всі молоді учасники були відзначені грамотами.

Запрошуємо підприємців і підприємства міста приєднуватися до проекту щоб спільними зусиллями готувати кваліфіковані кадри України, знайомити молодь з системним бізнесом! http://vba.com.ua/ru/ go! Youth - приєднуйся !!!

Читайте також