13
грудня
2017

Торговая группа VBA поддерживает молодежь в международном проекте go!Youth!

Торгова група VBA підтримує молодь! З ініціативи власника Групи компаній - Геннадія Мороза 06.12 в офісі компанії VBA відбувся захід для 25 старшокласників Верхньодніпровського району в рамках міжнародного проекту go! Youth спільно з куратором проекту Мариною Чистякової. 
Сутність проекту познайомити обдаровану молодь (учнів 10-11 класів) з РЕАЛЬНО УСПІШНОЮ БІЗНЕС-СИСТЕМОЮ, її інструментами для розширення світогляду і розуміння власних перспектив, можливості роботи з успішною компанією-лідером галузі і створення власного бізнесу. В рамках заходу для старшокласників була проведена освітня лекція від засновника компанії VBA - Геннадій Мороз, а також виступ провідних ТОП-менеджерів компанії. Проведена екскурсія по офісу. Забезпечено трансфер і частування для гостей в форматі кава-брейку. Діти змогли задати питання та отримати на них відповіді. Всі молоді учасники були відзначені грамотами.

Запрошуємо підприємців і підприємства міста приєднуватися до проекту щоб спільними зусиллями готувати кваліфіковані кадри України, знайомити молодь з системним бізнесом! http://vba.com.ua/ru/ go! Youth - приєднуйся !!!

Читайте також

 • Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

  Торгова група компаній

  Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.

 • Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

  Компанія ВБА -

  Торгова Група ВБА стала лауреатом нагороди "Компанія Року 2023". Ця нагорода є підтвердженням нашої постійної відданості якості, надійності та інновацій у світі бізнесу.

  Відчуйте гордість разом з нами, оскільки наші зусилля та відданість були визнані на найвищому рівні. Нагорода "Компанія Року 2023" підкреслює наші досягнення та довіру, яку ми завжди прагнемо виявляти у наших послугах для вас, наших шановних клієнтів.

  Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, які завжди надихають нас до нових висот.

 • Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз, Власник Торгової групи Компаній ВБА, отримав почесну нагороду у номінації ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM. 

 • "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022"

  Раді повідомити, що наша компанія "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022" від Ukrainian Business Award (UBA).