17
жовтня
2017

Новые горизонты. Компания "VBA" - член Украинской Ассоциации Известковой промышленности

Восени 2017 року компанія "VBA" офіційно стала членом Української асоціації вапнякової промисловості. Партнери і члени УАВП ставлять перед собою завдання щодо вдосконалення галузевих стандартів; розвитку нових продуктів і ринків споживання вапнякової продукції; інформування потенційних інвесторів про перспективи розвитку галузі; пропаганда та сприяння поширенню інновацій, енергозберігаючих технологій, передових стандартів світових компаній; збільшення частки екологічно чистої продукції; захист навколишнього середовища, забезпечення сталого розвитку.

Торгова Група "VBA" - постійно вдосконалюється, відкриваючи для себе нові вектори розвитку, продукти, ринки. Ми зацікавлені у взаємовигідній сотруднечество з компаніями-партнерами, щоб впливати на область розвитку вапнякової промисловості в країні і за її межами.

Впевнені, що завдяки членству в УАВП зможемо застосувати все більше інновацій у виробництво продукту і масштабувати вплив на ринок на економіку країни.

 

 

ПРАГНЕМО СТАТИ КРАЩИМИ, СТВОРЮЮЧИ МАКСИМАЛЬНО ОРГАНІЗОВАНИЙ РИНОК В2В!

Читайте також

 • Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

  Торгова група компаній

  Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.

 • Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

  Компанія ВБА -

  Торгова Група ВБА стала лауреатом нагороди "Компанія Року 2023". Ця нагорода є підтвердженням нашої постійної відданості якості, надійності та інновацій у світі бізнесу.

  Відчуйте гордість разом з нами, оскільки наші зусилля та відданість були визнані на найвищому рівні. Нагорода "Компанія Року 2023" підкреслює наші досягнення та довіру, яку ми завжди прагнемо виявляти у наших послугах для вас, наших шановних клієнтів.

  Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, які завжди надихають нас до нових висот.

 • Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз, Власник Торгової групи Компаній ВБА, отримав почесну нагороду у номінації ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM. 

 • "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022"

  Раді повідомити, що наша компанія "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022" від Ukrainian Business Award (UBA).