30
серпня
2016

На новому виробництві Торгової Групи «ВБА» відвантажено перший вагон вапняку

На виробництві в Кам'янець-Подільському 24 серпня відбулося відвантаження першого вагону вапняку.

photo 2016 08 25 08 35 55

«Можливість відвантаження вагонів безпосередньо з виробничого майданчика Торгової Групи «ВБА» є безсумнівним досягненням, від якого виграють усі: як наша компанія, так і наші клієнти. Вже незабаром кінцевий споживач відчує на собі такі плюси від прямих відвантажень вагонів з виробництва: висока оперативність виконання замовлень, тому що вагони будуть завантажуватися цілодобово, і цілісність доставленого товару - за рахунок більш якісного і дбайливого завантаження у вагон», - зазначив Богдан Войченко, керівник технічного відділення.

Також Богдан Войченко підкреслив, що такими перевагами володіють лише поодинокі вітчизняні компанії, і Торгова Група «ВБА» тепер в їх числі.

photo 2016 08 25 08 35 27

Варто відзначити, що при проектуванні лінії по переробці вапняку і вже безпосередньо при втіленні в життя готового проекту, було зроблено ряд нетрадиційних конструкторських рішень, які дозволять вивести виробництво Торгової Групи «ВБА» на якісно новий рівень.

«На жаль, ми не можемо розкрити всіх секретів, тому що вони відносяться до ряду комерційних таємниць, але запевняємо Вас - технологічність і продуктивність нашої лінії, запорука нашого спільного успіху», - сказав Богдан Войченко в своєму зверненні до партнерів.

Читайте також

 • Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

  Торгова група компаній

  Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.

 • Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

  Компанія ВБА -

  Торгова Група ВБА стала лауреатом нагороди "Компанія Року 2023". Ця нагорода є підтвердженням нашої постійної відданості якості, надійності та інновацій у світі бізнесу.

  Відчуйте гордість разом з нами, оскільки наші зусилля та відданість були визнані на найвищому рівні. Нагорода "Компанія Року 2023" підкреслює наші досягнення та довіру, яку ми завжди прагнемо виявляти у наших послугах для вас, наших шановних клієнтів.

  Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, які завжди надихають нас до нових висот.

 • Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз, Власник Торгової групи Компаній ВБА, отримав почесну нагороду у номінації ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM. 

 • "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022"

  Раді повідомити, що наша компанія "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022" від Ukrainian Business Award (UBA).