19
березня
2024

Масляна на виробництві Біг-Бегів Компанії ВБА: Свято Весни, Традицій та Незабутніх Емоцій

У нашій компанії, цьогорічне святкування Масляної стало справжнім втіленням українського духу та гостинності. На виробництві Біг-Бегів ми відзначили не одне, а два неперевершені свята, які залишили в серцях наших співробітників яскраві спогади та незабутні емоції.Масляна, або як її ще називають у народі – Масниця, – це давнє слов'янське свято, що символізує прощання з зимою та зустріч весни. Воно відзначається в останній тиждень перед Великим постом і є часом веселощів, зустрічей з близькими та, звісно, приготування млинців – символу сонця.

За традицією, наше святкування Масляної було наповнене різноманітними заходами, які дозволили кожному співробітнику відчути себе частиною великої та дружної родини. Від конкурсів майстрів млинців, де кулінарні таланти наших колег вражали уяву, до захопливих вікторин про українські традиції – кожен знайшов заняття до душі.


Особливу атмосферу свята створювали українські смаколики, якими ділилися наші співробітники. Домашня ковбаса, млинці з різноманітними начинками, а також традиційні українські страви зробили цей день справжнім гастрономічним святом.

Не менш популярною стала і фотозона, де кожен міг зафіксувати моменти радості та щастя. Ці фотографії стануть яскравим нагадуванням про час, проведений разом, та про те, як важливо цінувати кожну мить.Заключаючи, хочеться сказати, що Масляна на виробництві Біг-Бегів не просто свято кінця зими, але й нагода згадати про значення традицій, про важливість збереження нашої культурної спадщини. Вона нагадала нам всім про необхідність бути єдиними, підтримувати одне одного та разом радіти приходу весни.

Дякуємо кожному, хто став частиною цих чудових днів. Ваша участь, енергія та щирість зробили свято по-справжньому незабутнім. Ми пишаємося нашою командою та з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!

Читайте також

 • Група компаній ВБА в ТОП 50 накращих роботодавців України за версією Forbes

  Група компаній ВБА в ТОП 50 накращих роботодавців України за версією Forbes

  Компанія ВБА увійшла до ТОП-50 найкращих роботодавців України за версією Forbes!

  З гордістю оголошуємо, що наша торгово-виробнича група компаній ВБА отримала престижне визнання від Forbes Ukraine, увійшовши до списку найкращих роботодавців країни у 2024 році. Це визнання є результатом наших зусиль у створенні інноваційного та сприятливого робочого середовища для наших співробітників. Ми пишаємося нашою командою, яка щодня демонструє відданість і талант, сприяючи спільному успіху та розвитку.

  Дізнайтеся більше про наш шлях до успіху та як ми втілюємо інновації у нашій роботі на офіційному сайті Компанії ВБА.

  Долучайтесь до нашої команди переможців!

  #ВБА #ForbesUkraine #НайкращіРоботодавці #Інновації #Кар'єра

 • Участь ВБА у Міжнародній спеціалізованій виставці MOLDAGROTECH (SPRING) в Молдові

  Участь ВБА у Міжнародній спеціалізованій виставці MOLDAGROTECH (SPRING) в Молдові

  У світі, де бізнес-зв'язки та інноваційні продукти є ключем до успіху, ВБА зробила значний крок уперед, взявши участь у престижній Міжнародній спеціалізованій виставці MOLDAGROTECH (SPRING), що проходила у Молдові. Ця подія стала чудовою можливістю для компанії не тільки представити свої передові рішення у сфері біг-бегів, але й зміцнити існуючі та розвинути нові ділові відносини.

 • Масляна на виробництві Біг-Бегів Компанії ВБА: Свято Весни, Традицій та Незабутніх Емоцій

  Масляна на виробництві Біг-Бегів Компанії ВБА: Свято Весни, Традицій та Незабутніх Емоцій

  У нашій компанії, цьогорічне святкування Масляної стало справжнім втіленням українського духу та гостинності. На виробництві Біг-Бегів ми відзначили не одне, а два неперевершені свята, які залишили в серцях наших співробітників яскраві спогади та незабутні емоції.

 • Компанія ВБА відвідала Бетофорум від ДП "Дорцентр"

  Компанія ВБА відвідала Бетофорум від ДП

  28-29 лютого Компанія ВБА мала честь бути частиною значущої події у будівельній індустрії - Бетофоруму, організованого ДП "Дорцентр" у місті Київ. Форум зібрав експертів та професіоналів галузі для обговорення актуальних проблем та виявлення нових рішень, спрямованих на відновлення інфраструктури країни. Особлива увага була приділена використанню бетонних сумішей у цьому контексті.