04
березня
2024

Компанія ВБА відвідала Бетофорум від ДП "Дорцентр"

Новий погляд на відновлення Інфраструктури з ВБА

28-29 лютого Компанія ВБА мала честь бути частиною значущої події у будівельній індустрії - Бетофоруму, організованого ДП "Дорцентр" у місті Київ. Форум зібрав експертів та професіоналів галузі для обговорення актуальних проблем та виявлення нових рішень, спрямованих на відновлення інфраструктури країни. Особлива увага була приділена використанню бетонних сумішей у цьому контексті.Серед видатних моментів форуму був виступ нашого партнера Зази Садунішвілі, технічного директора компанії "HeidelbergCement", Грузія, запрошеного "Компанією ВБА". Заза поділився інсайтами щодо переваг використання мінерального порошка (вапнякового філлера) у бетонних сумішах, наголосивши на його значенні для покращення якості, економічної вигоди та екологічності будівельних матеріалів.
КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ МІНЕРАЛЬНОГО ПОРОШКУ:

Підвищена пластичність: Використання мінерального порошку робить бетонні вироби гнучкішими, спрощуючи процес їх укладання та формування, та забезпечуючи високу якість поверхонь.

Покращена структура: Мінеральний порошок зміцнює бетон, забезпечуючи довговічність та надійність конструкцій, знижуючи при цьому ризик утворення тріщин і проблем з водопроникненням.

Економія на цементі: Завдяки мінеральному порошку знижуються витрати на цемент, що робить виробництво бетону економічнішим та екологічнішим, знижуючи вуглецевий слід.

Екологічна відповідальність: Використання мінерального порошку сприяє скороченню вуглецевих викидів, роблячи виробництво бетону більш сталим і дружнім до навколишнього середовища.

"Компанія ВБА" закликає усіх учасників будівельної індустрії приєднатися до інноваційного руху за використання мінерального порошку (вапнякового філлера) у бетонних сумішах. Такий підхід не лише покращує якість і екологічність виробництва, але й відкриває нові можливості для відновлення та розвитку інфраструктури країни.

Ми пишаємося можливістю бути на передовій цього руху, ділитися знаннями та досвідом на таких значущих заходах, як Бетофорум від ДП "Дорцентр", та продовжувати вносити свій вклад у розвиток індустрії та країни.


Ми вдячні за увагу до наших ініціатив і надіємось, що разом ми досягнемо нових висот у відновленні та розвитку інфраструктури України.

Читайте також

 • Група компаній ВБА в ТОП 50 накращих роботодавців України за версією Forbes

  Група компаній ВБА в ТОП 50 накращих роботодавців України за версією Forbes

  Компанія ВБА увійшла до ТОП-50 найкращих роботодавців України за версією Forbes!

  З гордістю оголошуємо, що наша торгово-виробнича група компаній ВБА отримала престижне визнання від Forbes Ukraine, увійшовши до списку найкращих роботодавців країни у 2024 році. Це визнання є результатом наших зусиль у створенні інноваційного та сприятливого робочого середовища для наших співробітників. Ми пишаємося нашою командою, яка щодня демонструє відданість і талант, сприяючи спільному успіху та розвитку.

  Дізнайтеся більше про наш шлях до успіху та як ми втілюємо інновації у нашій роботі на офіційному сайті Компанії ВБА.

  Долучайтесь до нашої команди переможців!

  #ВБА #ForbesUkraine #НайкращіРоботодавці #Інновації #Кар'єра

 • Участь ВБА у Міжнародній спеціалізованій виставці MOLDAGROTECH (SPRING) в Молдові

  Участь ВБА у Міжнародній спеціалізованій виставці MOLDAGROTECH (SPRING) в Молдові

  У світі, де бізнес-зв'язки та інноваційні продукти є ключем до успіху, ВБА зробила значний крок уперед, взявши участь у престижній Міжнародній спеціалізованій виставці MOLDAGROTECH (SPRING), що проходила у Молдові. Ця подія стала чудовою можливістю для компанії не тільки представити свої передові рішення у сфері біг-бегів, але й зміцнити існуючі та розвинути нові ділові відносини.

 • Масляна на виробництві Біг-Бегів Компанії ВБА: Свято Весни, Традицій та Незабутніх Емоцій

  Масляна на виробництві Біг-Бегів Компанії ВБА: Свято Весни, Традицій та Незабутніх Емоцій

  У нашій компанії, цьогорічне святкування Масляної стало справжнім втіленням українського духу та гостинності. На виробництві Біг-Бегів ми відзначили не одне, а два неперевершені свята, які залишили в серцях наших співробітників яскраві спогади та незабутні емоції.

 • Компанія ВБА відвідала Бетофорум від ДП "Дорцентр"

  Компанія ВБА відвідала Бетофорум від ДП

  28-29 лютого Компанія ВБА мала честь бути частиною значущої події у будівельній індустрії - Бетофоруму, організованого ДП "Дорцентр" у місті Київ. Форум зібрав експертів та професіоналів галузі для обговорення актуальних проблем та виявлення нових рішень, спрямованих на відновлення інфраструктури країни. Особлива увага була приділена використанню бетонних сумішей у цьому контексті.