14
жовтня
2015

Імпортна сода від компанії «ВБА» - альтернатива кримської соди

Торгова група «ВБА» рада повідомити про початок оптових поставок і реалізації імпортної соди за прямими контрактами!

Дане рішення було ухвалене в результаті заборони на вивіз товару з АР Крим, єдиного в Україні виробника харчової та кальцинованої соди ПАТ «Кримський содовий завод», що призвело до дефіциту продукції на вітчизняному ринку і різкого стрибка цін.

Харчова та кальцинована імпортна сода (марки «А» і «В») повністю відповідає ДЕСТ! У свою чергу, Торгова група «ВБА» гарантує: кращу ціну з перших рук, оперативну доставку соди з/д або автотранспортом, гнучку систему ціноутворення, відмінну якість продукції та підтримку висококваліфікованих фахівців у режимі он-лайн!

Команда «ВБА» не шукає причин, тому що завжди перебуває в пошуках нових можливостей!

 

12088411 1509632716026160 2912877136035195060 n

Читайте також

 • Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

  Торгова група компаній

  Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.

 • Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

  Компанія ВБА -

  Торгова Група ВБА стала лауреатом нагороди "Компанія Року 2023". Ця нагорода є підтвердженням нашої постійної відданості якості, надійності та інновацій у світі бізнесу.

  Відчуйте гордість разом з нами, оскільки наші зусилля та відданість були визнані на найвищому рівні. Нагорода "Компанія Року 2023" підкреслює наші досягнення та довіру, яку ми завжди прагнемо виявляти у наших послугах для вас, наших шановних клієнтів.

  Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, які завжди надихають нас до нових висот.

 • Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз, Власник Торгової групи Компаній ВБА, отримав почесну нагороду у номінації ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM. 

 • "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022"

  Раді повідомити, що наша компанія "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022" від Ukrainian Business Award (UBA).