23
травня
2023

Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

Геннадій Мороз, Власник Торгової групи Компаній ВБА, отримав почесну нагороду у номінації ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM. Ця нагорода підтверджує його незмінну відданість Україні, впевненість та безкомпромісну працездатність.

Визнання Геннадія Мороза в рамках цієї престижної нагороди свідчить про те, що його зусилля та присвячення отримали визнання як національно, так і міжнародно. Його плідна праця і сумлінність привели успішного розвитку Торгової групи Компаній ВБА, яка стала важливим гравцем на ринку.

Геннадій Мороз відзначений не лише за свої підприємницькі досягнення, а й за підтримку міцного українського духу. Його внесок у наближення перемоги України важливий і вагомий. Він сприяє розвитку української економіки.

Професіоналізм Геннадія Мороза та Команди, яку він зміг зібрати навколо себе, є ключовим фактором успіху. Високий рівень професіоналізму та ефективна робота команди Торгової групи Компаній ВБА варто відзначити окремо. Це саме їх зусилля, дисципліна та відданість сприяли досягненню такого визнання та престижної нагороди.

На завершення хочеться висловити щирі слова подяки Команді ВБА за їх трудові здобутки і здійснені досягнення. Вони є прикладом мужності, енергії та прагнення до успіху. Їхня праця надихає і спонукає інших до досягнення власних мрій та цілей.

Нагорода ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM стала підтвердженням того, що Геннадій Мороз і  Команда ВБА належать до  незламних лідерів, які прагнуть досягти високих результатів і змінити світ навколо нас.Читайте також

 • Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

  Торгова група компаній

  Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.

 • Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

  Компанія ВБА -

  Торгова Група ВБА стала лауреатом нагороди "Компанія Року 2023". Ця нагорода є підтвердженням нашої постійної відданості якості, надійності та інновацій у світі бізнесу.

  Відчуйте гордість разом з нами, оскільки наші зусилля та відданість були визнані на найвищому рівні. Нагорода "Компанія Року 2023" підкреслює наші досягнення та довіру, яку ми завжди прагнемо виявляти у наших послугах для вас, наших шановних клієнтів.

  Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, які завжди надихають нас до нових висот.

 • Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз, Власник Торгової групи Компаній ВБА, отримав почесну нагороду у номінації ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM. 

 • "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022"

  Раді повідомити, що наша компанія "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022" від Ukrainian Business Award (UBA).