23
червня
2017

Біг-Бег - найдоступніший і надійний спосіб зберігання і транспортування сільськогосподарської продукції

Зерно - дуже вимоглива до умов зберігання і транспортування сировина. Напередодні сезону збору врожаю, питання про те, як зберегти вантаж і уникнути його втрат стає все більш актуальним. Найбільш доступною технологією, в даному випадку, є зберігання і транспортування зерна, і іншої сільськогосподарської продукції в біг-бегах. В останні роки біг-беги практично витіснили зі світового ринку інші види упаковки, і на даний момент є найбільш універсальним видом упаковки в світі.

У чому ж перевага наших товарів?

З огляду на особливість виробництва партнерів, Торгова Група «ВБА» виготовляє біг-беги будь-якої конфігурації, в залежності від потреби в транспортуванні, зберіганні, завантаженні, або розвантаженні. Популярність біг-бегів Торгової Групи «ВБА» пояснюється рядом переваг. Ми гарантуємо надійний захист вантажу від зовнішніх чинників впливу і контактів з поверхнею вагона, або контейнера. Конструкція і якість наших біг-бегів дозволяють вибудовувати вантаж в декілька ярусів, що значно заощаджує складську площу. Аспірація вантажу також забезпечується щільністю тканини, яка може бути обрана під ваш тип товару.

Якщо ключовим фактором при транспортуванні і зберіганні зерна в біг-бегах для вас є економія складської і транспортної площі, то ми готові запропонувати вам максимально вигідний варіант біг-бега - Q-BAG. Завдяки конструкції з внутрішніми стяжками, після наповнення зберігається прямокутна форма бега, що дозволяє максимально зберегти площу складування і транспортування.

Ознайомитися з повним асортиментом продукції можна в розділі продукція.
 

Або, прямо зараз, заповнивши форму зворотного зв'язку. Отримати консультацію можна зв'язавшись з нашим менеджером по телефону.

 

Читайте також

 • Торгова група компаній "ВБА" відвідала Агро Весну 2024

  Торгова група компаній

  Участь у виставках "Зернові технології 2024" та "Agro Animal Show 2024" стала значущою подією для нашої компанії, яка спеціалізується на виробництві та постачанні вапняку та впнякового борошна. Ці заходи відіграють важливу роль у розвитку аграрного сектору, представляючи інноваційні технології та підходи в агровиробництві, тваринництві та пов'язаних з ними галузях.

 • Компанія ВБА - "Компанія Року 2023"

  Компанія ВБА -

  Торгова Група ВБА стала лауреатом нагороди "Компанія Року 2023". Ця нагорода є підтвердженням нашої постійної відданості якості, надійності та інновацій у світі бізнесу.

  Відчуйте гордість разом з нами, оскільки наші зусилля та відданість були визнані на найвищому рівні. Нагорода "Компанія Року 2023" підкреслює наші досягнення та довіру, яку ми завжди прагнемо виявляти у наших послугах для вас, наших шановних клієнтів.

  Дякуємо вам за вашу підтримку та довіру, які завжди надихають нас до нових висот.

 • Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз переможець номінації ТОП 100 Незламних Українців

  Геннадій Мороз, Власник Торгової групи Компаній ВБА, отримав почесну нагороду у номінації ТОП 100 Незламних Українців за версією міжнародного журналу MILLENIUM. 

 • "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022"

  Раді повідомити, що наша компанія "КОМПАНІЯ ВБА" отримала нагороду "BUSINESS OF THE YEAR 2022" від Ukrainian Business Award (UBA).