01
лютого
2016

Торгова група "ВБА" відсвяткуввала випуск мільйонного Біг-Бега

Торгова Група «ВБА» відсвяткувала випуск мільйонного Біг-Бега, який відбувся 29 січня цього року.

Виконавчий директор компанії Олексій Расін у вступній промові зазначив: «Ми пишаємося тим, що за досить короткий термін нам вдалося досягти таких високих результатів. Це означає, що 5 років нашої з вами роботи пройшли недаремно! Завдяки відповідальності та працьовитості кожного співробітника, компанії вдається своєчасно виконувати плани і розширювати ринки збуту. Буквально кожного дня ми крок за кроком наполегливо завойовуємо довіру наших клієнтів!»

Також він підкреслив, що виробництво Біг-Бегів вперше було запущено в 2011 році, і продуктивність цеху складала тоді 2000 одиниць товару щомісяця. На даний момент ця цифра сягає 50 000 Біг-Бегів на місяць - це в 25 разів більше, ніж 5 років тому!

«Сьогоднішній успіх - це заслуга кожного члена нашої великої команди, людей, відданих своїй справі! Я впевнений, що нам з вами належить відсвяткувати ще далеко не один такий високий результат і подякувати один одного за виконану роботу! Адже цифра 1 мільйон - це справжній стимул розвиватися далі і вірити в свої сили!», - зазначив О. Расін.

collage photocat2 collage photocat3 collage photocat1

Читайте також