Наші співробітники

Олексій Расін, генеральний директор

Олексій Расін, генеральний директор

Торгова Група "ВБА" – компанія, в якій все організовано, в якій кожен співробітник від виконавчого директора до прибиральниці знає і розуміє своє коло обов'язків, і те, що саме від нього очікують в компанії. Цьому сприяє організуюча схема компанії, яка була впроваджена в 2015 р. Тепер кожен співробітник, знаючи і розуміючи всі пости в компанії і функції цих постів, може запропонувати свою кандидатуру на будь-який з постів, де є вакансія. Наш власник є частиною нашого дружного колективу і часто витівником наших великих та гучних корпоративів.
Найголовніше це те, що кожен може навчатися як всередині компанії, так і за її межами. Компанія має власну академію, завдяки якій кожен співробітник стає професіоналом своєї справи і може постійно зростати.
Так і я, прийшовши на пост начальника відділу, після року роботи став виконавчим директором групи компаній "ВБА".

Антон Онушко, виконавчий директор

Антон Онушко, виконавчий директор

Я прийшов до Торгової Групи «ВБА» на посаду менеджера з продажів, в першій п'ятірці людей «з вулиці». Порадував підхід до продажів, орієнтований на результат, широке коло обов'язків, великі можливості і перспективи зростання, розвитку.
Компанія активно розвивалася у мене на очах, і продовжує своє активне зростання сьогодні, мені приємно усвідомлювати, що і особисто я зробив багато для цього зростання. Шикарний колектив, в якому люди дружать поза офісом, відмінно взаємодіють на роботі, разом відпочивають, працюють з повною віддачею.
Молода команда професіоналів, що динамічно розвивається - це все про нас! Працювати приємно, спілкуватися легко, перебувати в компанії комфортно.

Григорій Панасенко, керівник технічного відділення

Григорій Панасенко, керівник технічного відділення

Торгова Група «ВБА» є для мене більше, ніж просто місцем, в якому я працюю, оскільки я спільно із засновниками стояв у її витоків, бачив, як росла компанія, разом з нею переживав і труднощі і радості, ми долали багато перешкод, з кожним разом стаючи все сильніше. Я поважаю людей, з якими я працюю в компанії, тут немає пересічних особистостей, кожен по-своєму індивідуальний і унікальний, всі є фанатами своєї справи.
Моя кар'єра в компанії почалася зі звичайного рядового робітника ділянки розкрою на виробництві компанії з пошиття м'яких контейнерів, далі, завдяки наполегливості та працьовитості я домігся підвищення до бригадира дільниці. Після цього стало зрозуміло, що однієї працьовитості для подальшого зростання по кар'єрних сходах мало і за погодженням з керівництвом компанії почалося моє навчання, яке я проходив як в компанії, так і за її межами (різні тренінги, семінари). На сьогоднішній день я є керівником Технічного відділення компанії, штат якого складає 55 співробітників, і наша компанія продовжує свій розвиток, і я разом з нею.

Білецька Лариса, бухгалтер напрямку «Біг-Беги»

Білецька Лариса, бухгалтер напрямку «Біг-Беги»

Працюю в компанії з травня 2017 року, займаю посаду бухгалтер виробництва, робота динамічна, цікава і різноманітна, обожнюю нововведення, і тому із задоволенням тестую, впроваджую і використовую в роботі всі інновації компанії (процеси модернізації 1С, впровадження оргполітики, використання програми Бітрікс24 і т.д.), а також із задоволенням надаю зворотній зв'язок з аналізу і поліпшення робочих процесів.
Взаємозв'язок зі співробітниками компанії завжди на вищому рівні, спасибі величезне всім співробітникам нашого і суміжних відділів за активне сприяння в бізнес процесах. Колеги, ви найкращі!
Вважаю, що динаміка розвитку компанії, і зокрема співробітників, має позитивну тенденцію, і той досвід, який ми отримуємо в компанії «ВБА» - це відмінна платформа для подолання нових «вершин»!
Бажаю компанії «ВБА» нових витків розвитку і великих перемог на ринку В2В!!!

Карпова Наталія, бухгалтер напрямку «Вапняки»

Карпова Наталія, бухгалтер напрямку «Вапняки»

У Торгової Групі "ВБА" працюю з липня 2016 року. У компанії займаю посаду начальника відділу обліку. Ця моя не перша робота, але найрізноманітніша і цікава. Це не просто робота з цифрами, але і те місце, куди хочеться йти з радістю і задоволенням. За 2 роки я отримала величезний досвід в області бухгалтерії, керівництва персоналом, продуктивності у виконанні своїх обов'язків і організації свого робочого часу. Тут я знайшла справжніх друзів, веселий, творчий, постійно розвивається в професійному плані колектив однодумців. Впевнена, мені дуже пощастило, що я працюю в Торговій Групі "ВБА". Бажаю нашій фірмі нових досягнень, цікавого спільного дозвілля в Україні та за її межами.

Алла Овсієнко, керівник служби фінансів

Алла Овсієнко, керівник служби фінансів

Приємно працювати в злагодженому дружному колективі, спілкуватися з професіоналами своєї справи, з радістю йти на роботу, тому що мене чекають нові і цікаві завдання, які ми всі разом вирішуємо. Торгова Група "ВБА" - це команда високопрофесійних фахівців, з якими хочуть працювати і працюють довгі роки фірми і корпорації, які отримують швидко і комфортно весь обсяг заявлених послуг.
Працюю в компанії з 2011 року, прийшла працювати на посаду секретар-помічник бухгалтера, на моїх очах компанія стрімко розвивалася і я разом з нею. На сьогоднішній день займаю посаду КСФ (Керівник служби фінансів). Пройшла класну підготовку у більш досвідчених колег, відвідала тренінги, веб-семінари, що посприяло моєму підвищенню не тільки по кар'єрних сходах, а й дозволило розвинутися як професіоналу.

Ольга Векленко, керівник фінансового відділення

Ольга Векленко, керівник фінансового відділення

За час існування Торгова Група «ВБА» показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботу якісно і в строк. Відмінною рисою роботи Торгової Групи «ВБА» є високий професіоналізм, організованість співробітників компанії і сильний командний дух. Співробітники компанії виконують роботу оперативно і якісно, ​​а також уважно прислухаються до вимог клієнта.
Працюю в Компанії вже 2 роки. Я прийшла в компанію на посаду бухгалтера. Через рік я отримала грамоту за професіоналізм в бухгалтерському та податковому обліку, і дуже пишалася цим! На даний момент працюю керівником фінансового відділення. За час моєї роботи я навчилася працювати в команді, прогнозувати ситуації і пропонувати нові рішення, ставити плани і досягати їх виконання. Приємно відзначити той факт, що двічі співробітники мого відділу ставали «Кращими співробітниками» за відмінну роботу в компанії.

Сергій Коваленко, менеджер відділу логістики

Сергій Коваленко, менеджер відділу логістики

Торгова Група «ВБА» є для мене частиною життя, оскільки я працюю в компанії з кінця 2012 року і за цей час бачу, якого прогресу досягла компанія у своїй сфері діяльності. Тут не має непрофесіоналів своєї справи, всі працюють чітко, злагоджено і завжди ефективно. Дуже дружний колектив, який надихає підкорювати нові вершини. Компанія не стоїть на місці, освоює нові продукти, щоб задовольнити потреби наших клієнтів. Бажаю Торговій Групі «ВБА» і далі розвиватися в такому ж дусі і ми разом з нею будемо йти до успіху, докладаючи для цього всіх необхідних зусиль.

Олександр Резніченко, менеджер відділу логістики

Олександр Резніченко, менеджер відділу логістики

Працюю з жовтня 2014 року на посаді логіста. Компанія активно розширюється, розвивається, постійно впроваджуються нові інструменти роботи. Я був приємно здивований тим, наскільки дружний і теплий колектив в компанії, а за умови, що на роботі проводиш більше часу, ніж вдома, то це неоціненний плюс. Також був здивований тим, наскільки легко і просто можна вирішити будь-яке питання в компанії, адже ніхто не нав'язує свою точку зору. Бажаю Торговій Групі «ВБА» рухатися в тому ж напрямку і процвітати з кожним днем!

Олена Гринь, начальник відділу логістики

Олена Гринь, начальник відділу логістики

Я почала свою кар'єру в Торговій Групі «ВБА» у 2011 році менеджером з логістики. Попрацювавши в цій компанії, хочеться залишити тільки позитивний відгук, все-таки не кожен день у нас в країні з'являється фірма, яка так пильно стежить за ринком продукції, і так педантично ставиться до індивідуальних побажань кожного клієнта. Зараз я начальник відділу логістики та, проживши з компанією такий довгий період часу, я не перестаю дивуватися інноваціям, які впроваджуються в компанії, професійно потужному колективу, який працює як єдине ціле, і, звичайно ж, його згуртованості.
Звичайно, як і в будь-якій галузі, будь-якому аспекті нашого життя бувають труднощі, але те як ми їх долаємо і рухаємося вперед захоплює. Я рада знаходитися тут і буду докладати зусиль, щоб і далі прогресувати як особисто, так і в масштабах нашої Компанії.