Наша продукцiя

Биг-бэги

Бiг-беги

Полувагоны

Вкладиші в вагон

Лайнер бэги

Лайнер беги

Известняк

Вапняк

Вапняк для флюсування

Мінеральний порошок

Мінеральний порошок


Торгова Група «ВБА» (Виробничо-будівельна аграрна торгова група) -
один з провідних українських виробників м'якої упаковки (Біг-Бег, Лайнер Бег, вкладиш в напіввагон) для збереження та транспортування сипучих вантажів, а також надійний постачальник вапняка, мармурової крихти, ракушняка, вапнякової муки та мінерального порошку.

Вся продукція, що реалізується Торговою Групою "ВБА", зокрема, вапняк, мармурова крихта, ракушняк, вапнякова мука, мінеральний порошок, повністю відповідає вимогам ДСТУ і ТУ, які діють на території України та країн СНД, сертифікована і супроводжується паспортами якості.

Якість м'якої упаковки підтверджена технічними умовами, що відповідають вимогам нормативно-правових актів по захисту праці і промислової безпеки, а також діючого санітарного законодавства України.

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки Унікальний Продукт! Вам необхідно зробити всього 1 дзвінок, і ми допоможемо Вам вибрати оптимальне рішення з широкого асортименту товарів, негайно оформимо документи на поставки, організуємо транспорт і своєчасно відвантажимо продукцію у вказане Вами місце!

Сотні клієнтів вже оцінили надійність і стабільність співробітництва з Торговою Групою «ВБА»! Завдяки налагодженому графіку ми регулярно здійснюємо відвантаження продукції по всій країні! У наших планах також завоювання довіри зарубіжних партнерів, тому ми готові розглядати абсолютно всі запити та побажання!

Історія компанії бере свій початок з 2007 року, за цей час ми успішно пройшли кілька етапів розвитку і зарекомендували себе на українському ринку як відповідальний виробник і постачальник! Ні за яких обставин ми ніколи не підводили своїх клієнтів і бізнес-партнерів. Завдяки цьому база наших постійних замовників продовжує зростати, що зміцнює наші позиції на вітчизняному ринку.

Якщо Ви зацікавлені в нашій продукції, Ви завжди можете звернутися до наших фахівців за безкоштовною консультацією. З основною інформацією про пропоновані нами товари Ви можете ознайомитися на сайті в розділі «Продукція».

Торгова Група «ВБА» є учасником ринку B2B, тому всі наші зусилля спрямовані на досягнення максимально ефективної роботи Вашого підприємства. Нам дуже важлива Ваша думка про рівень обслуговування і якість наших товарів, щоб продовжувати розвиватися і вдосконалювати свій кінцевий продукт! Ваша висока оцінка і довіра - запорука успіху нашої компанії!

Телефонуйте! З радістю дамо відповіді на всі Ваші запитання щодо пропонованих нами товарів, цін, способів доставки. Крім того, у нас Ви можете зробити замовлення на виготовлення м'якої упаковки по заданих Вами параметрам.

Бажаємо успішного розвитку Вашого бізнесу і сподіваємося на плідну співпрацю!

 

З повагою, Торгова Група «ВБА»!