Наша продукцiя

Биг-бэги

Бiг-беги

Полувагоны

Вкладиші в вагон

Лайнер бэги

Лайнер беги

Известняк

Вапняк

Вапняк для флюсування

Мінеральний порошок

Мінеральний порошок


Торгова Група «ВБА» (Виробничо-будівельна аграрна торгова група) -
один з провідних українських виробників м'якої упаковки (Біг-Бег, Лайнер Бег, вкладиш в напіввагон) для збереження та транспортування сипучих вантажів, а також надійний постачальник вапняка, вапнякової муки та мінерального порошку.

Вся продукція, що реалізується Торговою Групою "ВБА", зокрема, вапняк, вапнякова мука, мінеральний порошок, повністю відповідає вимогам ДСТУ і ТУ, які діють на території України та країн СНД, сертифікована і супроводжується паспортами якості.

Якість м'якої упаковки підтверджена технічними умовами, що відповідають вимогам нормативно-правових актів по захисту праці і промислової безпеки, а також діючого санітарного законодавства України.

Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки Унікальний Продукт! Вам необхідно зробити всього 1 дзвінок, і ми допоможемо Вам вибрати оптимальне рішення з широкого асортименту товарів, негайно оформимо документи на поставки, організуємо транспорт і своєчасно відвантажимо продукцію у вказане Вами місце!

Сотні клієнтів вже оцінили надійність і стабільність співробітництва з Торговою Групою «ВБА»! Завдяки налагодженому графіку ми регулярно здійснюємо відвантаження продукції по всій країні! У наших планах також завоювання довіри зарубіжних партнерів, тому ми готові розглядати абсолютно всі запити та побажання!

Історія компанії бере свій початок з 2007 року, за цей час ми успішно пройшли кілька етапів розвитку і зарекомендували себе на українському ринку як відповідальний виробник і постачальник! Ні за яких обставин ми ніколи не підводили своїх клієнтів і бізнес-партнерів. Завдяки цьому база наших постійних замовників продовжує зростати, що зміцнює наші позиції на вітчизняному ринку.

Якщо Ви зацікавлені в нашій продукції, Ви завжди можете звернутися до наших фахівців за безкоштовною консультацією. З основною інформацією про пропоновані нами товари Ви можете ознайомитися на сайті в розділі «Продукція».

Торгова Група «ВБА» є учасником ринку B2B, тому всі наші зусилля спрямовані на досягнення максимально ефективної роботи Вашого підприємства. Нам дуже важлива Ваша думка про рівень обслуговування і якість наших товарів, щоб продовжувати розвиватися і вдосконалювати свій кінцевий продукт! Ваша висока оцінка і довіра - запорука успіху нашої компанії!

Телефонуйте! З радістю дамо відповіді на всі Ваші запитання щодо пропонованих нами товарів, цін, способів доставки. Крім того, у нас Ви можете зробити замовлення на виготовлення м'якої упаковки по заданих Вами параметрам.

Бажаємо успішного розвитку Вашого бізнесу і сподіваємося на плідну співпрацю!

 

З повагою, Торгова Група «ВБА»!